Programy TV

"Królowe życia". Kamila Kaczmarek słynęła z miłości do luksusu i medyny estetycznej. Jak po latach wygląda "Królowa" z Poznania?

Kamila Kaczmarek była jedną z bohaterek drugiego sezonu serialu TTV "Królowe życia". Bizneswoman z Poznania zaprosiła widzów do swojej luksusowej codzienności i, choć brała udział tylko w jednej edycji, mocno zapadła fanom w pamięci. Co stało się z miłośniczką medycyny estetycznej? Jak wygląda po latach?

Spis treści

  1. "Królowe życia" - uwielbiany serial TTV 
  2. Kamila Kaczmarek - "Królowa życia" z Poznania 
  3. Jak zmieniła się Kamila Kaczmarek z "Królowych życia"? 

"Królowe życia" - uwielbiany serial TTV 

Królowe życia przez 12. sezonów były jednym z największych hitów Telewizji TTV. Serial pokazywał luksusowe życie jego bohaterek i bohaterów. Ci zapraszali widzów do swojego codziennego życia i pokazywali, jak wygląda ich życie w dobrobycie. Format zadebiutował w 2016 roku, a nowe odcinki powstawały do 2022 roku. Choć nie zdecydowano się na jego kontynuacje, "królowe", które poznaliśmy w serialu, zdobyły spore grono fanów i do dziś cieszą się popularnością. 

Do najbardziej znanych bohaterek "Królowych życia" należą m.in.:

Kamila Kaczmarek - "Królowa życia" z Poznania 

Fani serialu "Królowe życia" z pewnością pamiętają Kamilę Kaczmarek, która dołączyła do programu w jego drugim sezonie (2027 rok). Była wówczas w związku z Maciejem, lekarzem medycyny estetycznej. Para prowadziła własny gabinet w Poznaniu, a Kamila była jego chodzącą reklamą. 

Gwiazda TTV nigdy nie ukrywała, że jest miłośniczką wszelkich zabiegów i nie trzeba było się mocno przypatrywać, by zobaczyć, że wielokrotnie korzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej. 

Wygląd "Królowej" wielokrotnie był komentowany przez Internautów, którzy zarzucali jej m.in. sztuczność. Pewna siebie kobieta na szczęście nie reagowała na nieuprzejme docinki. 

Kamila Kaczmarek pojawiła się tylko w jednym sezonie "Królowych życia". Po jakimś czasie wzięła udział w jednym z odcinków innego show TTV, "Damy i Wieśniaczki". 

W tamtym okresie rozstałam się z partnerem, więc wyjazd pomógł mi o wszystkim zapomnieć... To była dla mnie wspaniała odskocznia - mówiła portalowi "Oczy.Mag".

Polecane: "Królowe życia". Mateusz Leśniak przeszedł metamorfozę! Jak zmienił się Tarzan?

Jak zmieniła się Kamila Kaczmarek z "Królowych życia"? 

Kamila Kaczmarek jest aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 130 tysięcy osób. Gwiazda opisuje siebie m.in. słowami: "mama Leonka", "medycyna estetyczna" czy "actor". Czy to oznacza, że "Królowa życia" została aktorką? W lutym dodała materiał sugerujący, że coś może być na rzeczy... 

Choć Kamila Kaczmarek nie dzieli się nowymi fotografiami w mediach społecznościowych tak często, co kiedyś, widać, że zmieniła się od czasu, gdy była bohaterką serialu TTV. Swego czasu gwiazda pokazała się z ogoloną na łyso głową, a następnie w licznych perukach. 

Zobacz w galerii, jak zmieniła się Kamila Kaczmarek z "Królowych życia". 

"Królowe życia". Ania Renusz wraca na ekrany! Tego mogłeś nie wiedzieć o piękności z TTV