Królestwo Kobiet - piosenka z serialu. Jaki jest jej tytuł i kto ją śpiewa?

2020-10-16 15:47 Patrycja Obarowska
Królestwo Kobiet
Autor: Screen z YT: Kayah i Mery Spolsky - Królestwo Kobiet (Official Video) / KayaxTV

Królestwo Kobiet to nowy serial, który na ekranie zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu, ponieważ jego premiera zaplanowana jest na 18 października 2020 r. Piosenka z tego serialu jest równie interesującą częścią produkcji, dlatego jej tytuł szuka bardzo dużo użytkowników. Królestwo kobiet - piosenka z serialu. Jaki jest jej tytuł i kto ją śpiewa? Zdradzamy na ESKA.pl

Piosenka z serialu Królestwo Kobiet jest coraz częściej wyszukiwane przez widzów nadchodzącej produkcji. Jak wiemy serial zadebiutuje już 18 października 2020 roku, jednak poza datą premiery internautów interesuje również piosenka, która została stworzona specjalnie na potrzeby serialu Królestwo Kobiet. Nadchodzący serial, jakiego jeszcze nie było będzie przedstawiał losy czterech różnych kobiet z krwi i kości, od których będzie emanować siła, odwaga, solidarność i wdzięk. Fani telewizyjnych produkcji podzielonych na części już nie mogę doczekać się pierwszego odcinka a także piosenki, którą usłyszymy w Królestwie Kobiet. Jaki jest tytuł utworu do serialu Królestwo Kobiet i kto go śpiewa? Otóż piosenka nosi taki sam tytuł jak serial, a wykonują znane polskie wokalistki. Singiel Królestwo Kobiet to efekt pracy wspaniałego duetu Kayah i Mary Spolsky. Piosenka jest o jedności płci pięknej, o sile jaką mają w sobie kobiety. Utwór opowiada także o świecie, w którym kobiety same decydują o swoim życiu.

Piosenka z serialu Królestwo Kobiet 

Królestwo Kobiet - piosenka z serialu to wielki hit? Utwór ten zadebiutował w sieci 25 września 2020 r. zgarnął niespełna 300 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube. Królestwo kobiet, ponieważ taki tytuł nosi piosenka zrealizowana na potrzeby najnowszego serialu powstała dzięki Kayah i Mery Spolsky. To te dwie wokalistki wykonują wielki hit, który pokazuje siłę wszystkich kobiet.

Najnowsze