Maria Sadowska i Kayah w duecie! Piosenka Kocham Cię zwala z nóg

2020-10-16 13:17 PO.
Maria Sadowska, Kayah
Autor: Screen z YT: Maria Sadowska - Kocham Cię ft. Kayah / Maria Sadowska

Maria Sadowska i Kayah połączyły siły i zaśpiewały ze sobą w duecie w singlu Kocham Cię z najnowszej płyty Początek Nocy Marii Sadowskiej. Ta piosenka jest największą ozdobą nowego krążka wokalistki. Musicie tego posłuchać już teraz na ESKA.pl!

Maria Sadowska wraca z płytą Początek Nocy. Artystka po 6 latach od ostatniego wydawnictwa zdecydowała się nagrać album, który łączy wszystkie gatunki, w jakich się do tej pory poruszała. Swoje muzyczne doświadczenia i fascynacje zamknęła w płycie z piosenkami o miłości. I tak zabiera nas w Początek nocy, gdzie będzie zarówno rozrywkowo i tanecznie (Sen) ale też melancholijnie i wzruszająco (Wolno Umierać), tak jak to różnie nocą bywa…

Niemniej największą ozdobą nowej płyty jest bez wątpienia jedyny taki duet - Kocham Cię zaśpiewany z Kayah. Za utworem stoi znacząca historia – Kocham Cię.

Maria Sadowska i Kayah w duecie

Maria Sadowska i Kayah połączyły siły i zaśpiewały ze sobą w duecie w singlu Kocham Cię z najnowszej płyty Początek Nocy Marii Sadowskiej. To utwór napisany przez Marię dla jej męża jako przysięga małżeńska. Po raz pierwszy wokalistka zaśpiewała go na swoim ślubie, na którym gościła między innymi Kayah. Piosenka tak bardzo spodobała się Kayah, że poprosiła Marię, żeby przedpremierowo wykonała ją akustycznie w jej audycji Tu i Teraz. A od tego był już mały krok do duetu, który artystki zdecydowały się nagrać. Dopełnieniem całości jest piękny, pełen symboli teledysk wyreżyserowany przez Olgę Czyżykiewicz, który można zobaczyć na YouTube.

Najnowsze