Kraków Live Festival 2022 - LINE-UP, GWIAZDY, BILETY

2022-07-04 16:25
Kraków Live Festival 2022
Autor: 0000554/Reporter/East NEws

Kraków Live Festival powraca! W dniach 19-20.08.2022 Kraków po raz kolejny zamieni się w stolicę międzynarodowych hitów. Impreza co roku przyciąga kilkadziesiąt tysięcy fanów muzyki i jest swoistym zakończeniem sezonu festiwalowego w Polsce. Kto wystąpi podczas Kraków Live Festival 2022? Ile kosztują bilety?

Kraków Live Festival to dwudniowy festiwal muzyczny w Krakowie istniejący od 2006 roku. W przestrzeni przeznaczonej na festiwal co roku powstają dwie sceny muzyczne, miasteczko gastronomiczne oraz miejsce działań około-muzycznych. Line-up festiwalu opiera się na wykonawcach światowego formatu, jak i starannie wyselekcjonowanej grupie polskich artystów. Kto zagra na topowym polskim festiwalu podczas 13. edycji? Nie zabraknie gwiazd znanych z najgorętszych list przebojów! Przeczytaj artykuł, by zapoznać się z line-upem festiwalu i dowiedz się gdzie można kupić bilety.

Polish Hip-Hop Festival 2022 - kiedy i kto wystąpi? Wielkie gwiazdy na jednej scenie!

ZRÓB FORMĘ NA LATO W 3 DNI | ESKA XD - Fit vlog #49

Kraków Live Festival 2022 - kto wystąpi?

Krakowski festiwal ogłosił do tej pory dwóch headlinerów - jedną z najbardziej wyczekiwanych artystek wystąpi po raz pierwszy w Polsce - Halsey oraz objawienie rapowej sceny - Future. Oprócz nich podczas imprezy wystąpią Lewis Capaldi, Mimi Webb, Taco Hemnigway, Jan-Rapowanie, oraz Parcels. Ale to nie koniec ogłoszeń! Warto więc obserwować media wydarzenia, by być z nimi na bieżąco.

Sonda
Wybierasz się na Kraków Live Festival 2022?

Kraków Live Festival 2022 - bilety

Bilety można kupić na oficjalnej stronie wydarzenia. Poniżej zamieszczamy ich cennik.

  • Karnet na festiwal - 469 zł
  • Karnet na festiwal z polem namiotowym - 549 zł
  • Bilet jednodniowy 309 zł

Dostępne są również bilety VIP. W celu ich zakupu należy skontaktować się z organizatorem wysyłając maila na adres vip@alterart.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze