Wydarzenia

Kpop Nation 2023 - GODZINA. O której rozpoczyna się koncert w Warszawie?

2023-09-23 14:44

Kpop Nation 2023 to największe święto dla fanów kpopu nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Koreańskie gwiazdy przyjadą do Warszawy, aby zaśpiewać przed kilkudziesięciotysięczną publicznością. Wydarzenie odbędzie się już w sobotę 23 września. O której godzinie rozpocznie się impreza? Znamy odpowiedź!

Za nami wakacje pełne muzycznych atrakcji w stolicy Polski. Na stadionie PGE Narodowym wystąpili m.in. Beyonce, Harry Styles, The Weeknd i Pink. Teraz czas na kolejne wydarzenie. Kpop Nation to będzie historyczny moment dla polskich kpoperów. Jak podają organizatorzy, "fani mogą wreszcie być razem podczas największego europejskiego festiwalu muzyki koreańskiej tworzonego dla fanów i przez fanów". Na scenie zbudowanej na płycie stadionu wystąpią MONSTA X (SHOWNU X HYUNGWON), (G)I-DLE, ZEROBASEONE, THE BOYZ, MAMAMOO+, SF9, Kep1er i CIX. Koncert już 23 września. Fani, którzy wybierają się na widowisko, chcą wiedzieć, o której się rozpocznie. Godzina jest już znana!

Jak dobrze znasz k-pop i koreańskie gwiazdy? Quiz dla największych fanów gatunku

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu

Kpop Nation 2023 - godzina koncertu

Godzina rozpoczęcia koncertu to jedna z najważniejszych informacji. Każdy posiadacz biletu chce dotrzeć na miejsce odpowiednio wcześnie, aby zajść sobie dobre miejsce i nie przegapić pierwszych występów. Jak podają organizatorzy wydarzenia, Kpop Nation 2023 rozpocznie się o 19:00.

Kpop Nation 2023 - bilety

Czy są jeszcze dostępne bilety na Kpop Nation 2023? Wejściówek należy szukać na stronie internetowej www.eventim.pl/goodtaste. Można je kupić w cenie od 581,94 zł do 1323,94 zł, w zależności od wybranego miejsca i pakietu.