Bazie

i

Autor: Pixabay

PROGNOZA POGODY

Koszmarne wieści! Pogoda na Wielkanoc 2023 ogromnym rozczarowaniem

2023-03-29 16:37

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny za nami. Pogoda za oknem nie napawa jednak optymizmem. Po krótkotrwałym okresie ocieplenia zapowiadany przez synoptyków powrót zimy stał się faktem. Kiedy będzie ciepło? Czy w Wielkanoc czeka nas zmiana pogody? Prognozy na kwiecień 2023 mogą mocno rozczarować.

Spis treści

  1. Pogoda na Wielkanoc 2023 - deszcz i zimno

Jaka pogoda na Wielkanoc 2023? Znamy już pierwsze prognozy! Te jednak nie napawają optymizmem. Chyba każdy z nas co roku liczy na to, że tym razem pogoda pozytywnie zaskoczy i pozwoli przeżyć święta wielkanocne w rodzinnej atmosferze, ciesząc się wiosenną aurą za oknem. Od kilku lat zamiast z promieniami słońca mamy do czynienia z opadami deszczu, a zdarzało się, że nawet śniegu. Ostatnie dni pokazały, że zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Po krótkotrwałym okresie rozpogodzenia wartości na termometrach poszybowały w dół, a nocami i nad ranem odczuwalny jest mróz. Sytuacja ma się poprawić, ale nie na tyle, by mówić o pięknej i wiosennej Wielkanocy. Synoptycy wskazali, jak kształtują się prognozy pogody na Wielkanoc w 2023 roku. 9 i 10 kwietnia z pewnością nie będą należeć do najcieplejszych dni w tym roku. O ile temperatury będą kształtować się zgodnie z normą wieloletnią, tak suma opadów ma przewyższać tę z lat 1991-2020.

Kiedy będzie ciepło w kwietniu 2023? Pogoda na wiosnę nie napawa optymizmem

BABCIOWE? Niech się WYPCHA! Polacy pokłócili się o TUSKA! | Komentery

Pogoda na Wielkanoc 2023 - deszcz i zimno

Wielkanoc 2023 zbliża się wielkimi krokami. Wiele osób poszukuje odpowiedzi na pytanie, jaka będzie pogoda. 9 i 10 kwietnia zapowiadają się deszczowo w całej Polsce. Według prognoz synoptyków suma opadów w kwietniu ma kształtować się powyżej normy wieloletniej. Jeśli chodzi o temperatury, nie należy nastawiać się na ciepło. W całej Polsce wskaźniki na termometrach pokażą maksymalnie 11 stopni.