Bazie

i

Autor: Pixabay

PROGNOZA POGODY

Koszmarne wieści! Pogoda na Wielkanoc 2023 ogromnym rozczarowaniem

2023-03-29 16:37

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny za nami. Pogoda za oknem nie napawa jednak optymizmem. Po krótkotrwałym okresie ocieplenia zapowiadany przez synoptyków powrót zimy stał się faktem. Kiedy będzie ciepło? Czy w Wielkanoc czeka nas zmiana pogody? Prognozy na kwiecień 2023 mogą mocno rozczarować.

Spis treści

  1. Pogoda na Wielkanoc 2023 - deszcz i zimno

Jaka pogoda na Wielkanoc 2023? Znamy już pierwsze prognozy! Te jednak nie napawają optymizmem. Chyba każdy z nas co roku liczy na to, że tym razem pogoda pozytywnie zaskoczy i pozwoli przeżyć święta wielkanocne w rodzinnej atmosferze, ciesząc się wiosenną aurą za oknem. Od kilku lat zamiast z promieniami słońca mamy do czynienia z opadami deszczu, a zdarzało się, że nawet śniegu. Ostatnie dni pokazały, że zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Po krótkotrwałym okresie rozpogodzenia wartości na termometrach poszybowały w dół, a nocami i nad ranem odczuwalny jest mróz. Sytuacja ma się poprawić, ale nie na tyle, by mówić o pięknej i wiosennej Wielkanocy. Synoptycy wskazali, jak kształtują się prognozy pogody na Wielkanoc w 2023 roku. 9 i 10 kwietnia z pewnością nie będą należeć do najcieplejszych dni w tym roku. O ile temperatury będą kształtować się zgodnie z normą wieloletnią, tak suma opadów ma przewyższać tę z lat 1991-2020.

Kiedy będzie ciepło w kwietniu 2023? Pogoda na wiosnę nie napawa optymizmem

BABCIOWE? Niech się WYPCHA! Polacy pokłócili się o TUSKA! | Komentery

Pogoda na Wielkanoc 2023 - deszcz i zimno

Wielkanoc 2023 zbliża się wielkimi krokami. Wiele osób poszukuje odpowiedzi na pytanie, jaka będzie pogoda. 9 i 10 kwietnia zapowiadają się deszczowo w całej Polsce. Według prognoz synoptyków suma opadów w kwietniu ma kształtować się powyżej normy wieloletniej. Jeśli chodzi o temperatury, nie należy nastawiać się na ciepło. W całej Polsce wskaźniki na termometrach pokażą maksymalnie 11 stopni.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE