Kornelia Woźniak - kim jest uczestniczka The Voice Kids 6? Jej występ zachwycił jurorów!

2023-03-11 21:22
Kornelia Woźniak
Autor: Jan Bogacz / TVP Kornelia Woźniak - kim jest uczestniczka The Voice Kids 6?

Kim jest Kornelia Woźniak? To nowa uczestniczka popularnego programu The Voice Kids, który powrócił do TVP2 z szóstą edycją. Na Przesłuchaniu w ciemno dziewczynka zachwyciła swoim występem wszystkich trenerów i odwróciła trzy fotele. Którą drużynę wybrała? Co wiadomo o Kornelii? W ESKA.pl zdradzamy najważniejsze informacje.

Kim jest Kornelia Woźniak i co należy wiedzieć o uczestniczce The Voice Kids 5? Na antenie TVP 2 wystartowała kolejna edycja programu. Na fotelach jak zawsze znaleźli się Dawid Kwiatkowski, Cleo, a także Tomson i Baron. Wśród uczestników, którzy pojawili się na scenie, była właśnie Kornelia. Jak czytamy w lokalnych mediach, nastolatka jest już szóstą uczestniczką The Voice Kids, która pochodzi z Radomska. Jest podopieczną instruktorki śpiewu i dyrektor GOK w Gidlach Violetty Ojrzyńskiej. Jak poradziła sobie na castingu do The Voice Kids? Trenerzy nie mieli wątpliwości, czy powinna przejść dalej. Co zaśpiewała?

Wpadka w The Voice Kids. Juror potrzebował szybkiej pomocy

The Voice Kids: Cleo nie była w stanie przestać płakać

Kornelia Woźniak - Przesłuchanie w ciemno

Kornelia Woźniak na castingu do programu The Voice Kids 6 postanowiła zaśpiewać piosenkę, która na pewno spodobała się fanom tanecznego rocka. Mowa o utworze Heavy Cross, który pochodzi z repertuaru zespołu Gossip.

The Voice Kids 6 - ZMIANY, ZASADY i NOWOŚCI. Więcej pieniędzy do wygrania!

Kornelia Woźniak - drużyna

Kornelii udało się odwrócić wszystkie foteli i dalej pozostaje w grze. O jej obecność w swojej drużynie mocno zabiegali zarówno Tomson i Baron, Cleo, jak i Dawid Kwiatkowski. Dziewczynka zdecydowała, że swoja dalszą przygodę w The Voice Kids chce kontynuować pod opieką chłopaków.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze