Konkurs - wygraj komiks Stranger Things: Po drugiej stronie!

2019-05-23 16:14 A.D.
Stranger Things
Autor: Materiały prasowe

Jesteś fanem Stranger Things? Możesz stać się posiadaczem wyjątkowego komiksu! Zdobądź 'Stranger Thngs: Po drugiej stronie' na ESKA.pl! Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Druga Strona, miejsce spotykane wcześniej wyłącznie w koszmarach sennych i wizjach.

Will Byers nie ma pojęcia, jak nazywać mroczną krainę, w której się znalazł, wie tylko, że jest tu sam i grozi mu niebezpieczeństwo. Wszędzie czai się dziwny, skrzeczący potwór, a w powietrzu unoszą się znajome głosy dochodzące z prawdziwego świata. Aby przeżyć, Will trzyma się tego, czego nauczył się od przyjaciół, oraz nadziei, że uda mu się wrócić do domu i do bliskich.

Dowiedzcie się, co się działo z Willem podczas jego nieobecności w pierwszym sezonie kultowego serialu Stranger Thingsdostępnego na Netflixie!

Zobacz też: Pogoda na CZERWIEC 2019 - Mazury, Zakopane i Warszawa. Jaka pogoda w górach i nad morzem?

Konkurs: wygraj komiks Stranger Things

Jesteście fanami Stranger Things? Wyjątkowy komiks możecie zdobyć na ESKA.pl! Mamy dla was, aż 5 egzemplarzy! Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: 

Co zabrałbyś ze sobą przenosząc się na drugą stronę? Odpowiedź uzasadnij. 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy od 23 maja do czwartku 6 czerwca 2019 do godziny 23:59. Przysyłajcie je na adres konkursy@eska.pl. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 7 czerwca! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Najnowsze