Konkurs: wygraj bilety na film Niedobrani w wybranym Multikinie!

2019-05-07 14:58 A.D.
Niedobrani
Autor: YouTube/ Monolith Films

Niedobrani to wyjątkowa komedia romantyczna twórców hitów takich jak Sąsiedzi i Wpadka. Film zobaczyć będziemy mogli w kinach już 10 maja. Chcecie wybrać się na seans z bliską osobą? Na ESKA.pl możecie wygrać bilety!

Piękna laureatka Oscara CHARLIZE THERON i niepoprawnie zabawny SETH ROGEN w komedii o tym, że czasem najbardziej zgrane są niedobrane pary.

Fred nie jest typem amanta. Potargana broda, kilka zbędnych kilogramów i ciuchy z liceum nie czynią go ikoną stylu. Niewyparzony język i specyficzne poczucie humoru utrudniają zawrotną karierę. Charlotte jest jego zupełnym przeciwieństwem. Piękna, ambitna i powściągliwa, przebojem zdobywa polityczne szczyty i mogłaby mieć każdego mężczyznę, gdyby tylko znalazła czas na życie prywatne. Gdy Fred Flarsky spotyka po latach swoją dawną nianię Charlotte Field, w której kochał się skrycie jako nastolatek, on jest bezrobotnym dziennikarzem, a ona amerykańską Sekretarz Stanu. Wydaje się, że nie ma na świecie bardziej niedobranej pary. A jednak coś iskrzy. I to na tyle intensywnie, że Charlotte wbrew protestom doradców, zatrudnia Freda jako autora swych przemówień. Facet ma dobre pióro, jeszcze lepsze serce, ale w wielkim świecie porusza się jak słoń w składzie porcelany. Ona zaś właśnie ogłasza swą kandydaturę na stanowisko prezydenta. Konkurenci już zacierają ręce, bo Fred z pewnością zaprzepaści jej karierę. Chyba, że świat zobaczy w nim to, co dostrzegła ona…

Konkurs! Wygraj bilety na film Niedobrani

Chcecie wybrać się na film Niedobrani? Bilety możecie zdobyć na ESKA.pl! Mamy dla was, 5 podwójnych zaproszenie na film w wybranym kinie Multikino. Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: 

Jaki jest twój sposób na oczarowanie mężczyzny/kobiety? Odpowiedź uzasadnij. 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy od 7 maja do czwartku 9 maja 2019 do godziny 23:59. Przysyłajcie je na adres konkursy@eska.pl. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 10 maja! Zwycięzców poinformujemy mailowo. Bilety wykorzystać można w dniach 10-23 maja.

Najnowsze