Taco Hemingway i Dawid Podsiadło - wspólny koncert zaplanowany! [BILETY, DATA, MIEJSCE]

2019-05-09 14:39 RW
Taco Hemingway i Dawid Podsiadło - wspólne koncerty zaplanowane [BILETY, DATA, MIEJSCE]
Autor: Taco Hemingway - fot. Artur Szczepanski/REPORTER/EAST NEWS /////// Dawid Podsiadło - fot. VIPHOTO/EAST NEWS Taco Hemingway i Dawid Podsiadło - wspólne koncerty zaplanowane [BILETY, DATA, MIEJSCE]

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło na jednej scenie?! Marzenie tysięcy polskich fanów w końcu się spełni, bo dwie czołowe gwiazdy polskiej muzyki zaplanowały wspólny występ. Kiedy i w jakim mieście koncert Taco Hemingway'a i Dawida Podsiadło? Gdzie i po ile bilety na wydarzenie? Podrzucamy szczegóły w tym artykule na ESKA.pl!

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło - koncert rozgrzeje polskich fanów, którzy w ostatnich miesiącach ekscytowali się utworami tych artystów. Tak naprawdę dzieli ich niewielka różnica wieku i gatunki muzyczne, w obrębie których się poruszają. Zdecydowanie to jedne z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wyprzedają trasy stadionowe, biją rekordy sprzedaży płyt i dystrybucji internetowej, cieszą się ogromną popularnością w serwisach społecznościowych. Absolutnie to będzie jedno z najważniejszych wydarzeń roku, ale również ostatnich lat. Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wystąpią obok siebie na wyjątkowym koncercie i będą to ich jedyne koncerty w tym roku.

Zobacz: Roksana Węgiel rapuje hit Tamagotchi! Taco Hemingway powinien to usłyszeć! [WIDEO]

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło - koncert

Gdzie i kiedy koncert Taco Hemingway x Dawid Podsiadło? Data i miejsce została ujawniona 9 maja 2019. Fani podejrzewali, że artyści wystąpią na Męskim Graniu bądź na wspólnym wydarzeniu zorganizowanym, PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Wiadomo, że artyści spotkają się właśnie na największym obiekcie w Polsce! Wszystko już 28 września 2019. 

Warto przypomnieć, że Dawid Podsiadło w wywiadzie dla ESKA.pl zdradził, że z Filipem (Taco Hemingway'em przyp. red.) ma oszczędną relację, ale bardzo sympatyczną. Teraz ich relacje na pewno będą bliższe. Kto wie, skoro zdecydowali się na wspólny koncert, być może zdecydują się na wspólny utwór!

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło - bilety na koncerty

Wspólne koncerty Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło, to spełnienie marzeń kilkuset tysięcy osób, które z pewnością kupią wejściówki. Na razie nie wiemy nic więcej o dacie, biletach, miejscu ani formule koncertu. Jak przypomina serwis ebilet.pl., warto pamiętać, że wejściówki na ostatnią trasę Dawida Podsiadło obejmującą ponad 50 koncertów wyprzedały się w niecałe 4 minuty. Również wszystkie ubiegłoroczne koncerty Taco Hemingwaya były wyprzedane w kilka godzin po starcie sprzedaży biletów.

Dla Taco Hemingway'a po zeszłorocznych sukcesach z Taconafide i premierze kolejnego albumu solowego Cafe Belga, koncert z Podsiadło jest pierwszym po dłuższej przerwie, i jak zapowiada artysta – absolutnie jedynym w tym roku. Dawid natomiast zagra do końca tego roku, a być może jest to zwiastun kolejnej przerwy w aktywności koncertowej którą zafundował swoim fanom po analogicznym zakończeniu trasy promującej poprzedni album.

Bilety na wspólny koncert Taco Hemingway'a i Dawida Podsiadło dostępne na stronie ebilet.pl

Najnowsze