Konkurs: wygraj bilety na film Aladyn w wybranym kinie Cinema City!

2019-05-21 10:52
Aladyn
Autor: YouTube/DisneyFilmy

Aladyn to niezwykły film dla całej rodziny! Nowa wersja wielkiego hitu Disneya obfituje w dobry humor, wzruszające sceny i oczywiście piosenki, które pokochały pokolenia! Na ESKA.pl możecie zdobyć bilety na film w dowolnym kinie Cinema City. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie!

Gdy Guy Ritchie staje za kamerą, nie może być miejsca na nudę! Mistrz kina łotrzykowskiego (Sherlock Holmes, Kryptonim U.N.C.L.E.) wziął na warsztat historię ulicznego rozrabiaki Aladyna! Twórca wzbogacił tę fabularną adaptację Aladyna o wartką akcję i typowe dla siebie przewrotne poczucie humoru. Wspaniałą zabawę gwarantuje nie tylko znakomity reżyser, ale także odtwórcy najważniejszych ról, jak choćby Will Smith, który wciela się w Dżina. Przebojowy aktor znany przede wszystkim z kina akcji i ról komediowych kreuje w Aladynie charyzmatyczną postać, która może w znaczący sposób zaważyć na losach wszystkich bohaterów filmu.

Przeczytaj też: Aladyn - wersja aktorska. Jak wyglądają bohaterowie? Will Smith w roli Dżina!

Konkurs - zdobądź bilety na film Aladyn w wybranym kinie Cinema City

Chcecie wybrać się na film Aladyn? Bilety możecie zdobyć na ESKA.pl! Mamy dla was, 5 podwójnych zaproszenie na film w wybranym kinie Cinema City. Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: 

Aladyn to kolejna fabularna odsłona znanego hitu Disneya. Jaki kolejny film chciałbyś zobaczyć w nowej wersji? Odpowiedź uzasadnij. 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy od 21 maja do czwartku 23 maja 2019 do godziny 23:59. Przysyłajcie je na adres konkursy@eska.pl. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 24 maja! Zwycięzców poinformujemy mailowo. Bilety wykorzystać można w dniach 24.05-9.06.2019.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze