KONKURS: Jaskiniowiec - wygraj gadżety z animacji na ESKA.pl

2018-02-22 16:52
KONKURS: Jaskiniowiec - wygraj gadżety z animacji na ESKA.pl
Autor: Fot. YouTube/Monolith Films Screen z nagrania YouTube

Jaskiniowiec to animowana komedia zdobywcy 4 Oscarów Nicka Parka o pewnym jaskiniowcu, który pragnie od życia czegoś więcej niż łupanie kamienia. 

W zamierzchłych czasach, gdy nie było Facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury, rozgrywa się pełna szalonych przygód historia dzielnego Duga, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu. W świecie, w którym zamiast psa każdy mógł mieć mamuta, a zaostrzony kamień był gadżetem na miarę dzisiejszego smartfona, nadejście pulsującej hałaśliwą nowoczesnością Epoki Brązu zwiastuje nieuniknione kłopoty.

KONKURS: gadżety z animacji Jaskiniowiec

Jaskiniowiec wejdzie na ekrany kin 23 lutego. Już teraz możecie zgarnąć gadżety z filmu. Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie, wysyłając zgłoszenie na konkursy@eska.pl. Pytanie konkursowe brzmi: 

Wymyśl krótką historię, która mogłaby wydarzyć się w czasach jaskiniowców.

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was trzy zestawy, w skład których wchodzą: pluszak, Gang Wiewióra na DVD oraz landrynki z Manufaktury Cukierków! Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 4 marca 2018 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 5 marca! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Jaskiniowiec: bajka, która rozbawi każde dziecko. Premiera, zwiastun
Jaskiniowiec:  bajka, która rozbawi każde dziecko. Premiera, zwiastun

Autor: brak danych

Nick Park, który jest reżyserem m.in. Uciekających kurczaków, teraz zabrał się za Jaskiniowców. Bajka już za kilka dni trafi do kin!

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze