KONKURS: Iniemamocni 2 - wygraj bilety do kina!

2018-06-28 13:17
KONKURS: Iniemamocni 2 - wygraj bilety do kina!
Autor: Fot. mat. prasowe Disney

Bilety na animację Iniemamocni 2 możecie już teraz wygrać na ESKA.pl. Wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie.

W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi, realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić - nawet dla Iniemamocnych.

Iniemamocni 2- premiera w Polsce. Kiedy druga część hitu Disneya? ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Konkurs - bilety na Iniemamocni 2

Film Iniemamocni 2 ma swoją premierę 13 lipca. Z tej okazji mamy dla was konkurs, w którym do wygrania są bilety do kina na animację Disneya. Mamy dla was 10 podwójnych zaproszeń na film w dniach 13-26.07.2018 w dowolnym kinie Cinema City. Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Kogo zabierzesz do kina, gdy wygrasz podwójne zaproszenie? Odpowiedź uzasadnij

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy do środy 4 lipca 2018 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 5 lipca! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Najnowsze