Jaxomy i Agatino Romero mają najpopularniejszy hit w Polsce. Mocno-imprezowe Pedro #1!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Jaxomy x Agatino Romero x Raffaella Carrà – Pedro (Official Video) / /GORĄCA 20 RADIA ESKA Jaxomy i Agatino Romero mają najpopularniejszy hit w Polsce. Mocno-imprezowe "Pedro" #1!

GORĄCA 20 RADIA ESKA

Koniec wiosny należy do nich. Jaxomy, Agatino Romero i... "Pedro" numerem 1 w Polsce!

2024-06-07 19:52

Aktualnie najpopularniejszy Piotr w Polsce! Jaxomy i Agatino Romero drugi tydzień z rzędu z hitem "Pedro" znaleźli się na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA, a to wszystko za sprawą Waszych głosów.

Spis treści

  1. Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 7.06.2024
  2. Gorąca 20 Radia ESKA: #1: Jaxomy x Agatino Romero x Raffaella Carrà - Pedro

Pedro, Pedro, Pedro - śpiewają, ale i głosują na ten utwór prawie wszyscy! A znacie historię tego kawałka? Oryginalna wersja piosenki powstała w 1980 roku i odpowiada za nią włoska piosenkarka Raffaella Cara. Utwór został odkryty a następnie odkopany przez dwoje producentów urzędujących na co dzień w Hamburgu. Jaxomy i mający polskie korzenie Agatino Romero tchnęli w utwór "Pedro" drugie życie i to dosłownie. 151 uderzeń na minutę sprawia, że nie da się ustać w miejscu. Podobnie zresztą jak przy hicie "i like the way you kiss me", który jest drugim najpopularniejszym hitem w Polsce. Podium zamknął David Guetta, który wpadł na szalony pomysł wykorzystania sampli hitu "Dragostea Din Tei" rumuńskiej grupy O-Zone. Wszystko to oczywiście w hicie "Don't Wanna Wait" stworzonym z OneRepublic.

Swedish House Mafia wraca z energią na lato 2024! "Lioness" hymnem festiwali

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 7.06.2024

Wszystkie hity zaczynają się w ESCE i najlepszym tego przykładem jest utwór "Heart Sped Up (BFF)", który zadebiutował dzięki Waszym głosom na miejscu 15. Odpowiada za niego Elly Oaks, który poprosił Bambi i Young Leosię o oficjalną zgodę na stworzenie tej wersji. W pierwszym czerwcowym notowaniu listy hitów ESKI na miejscu 18. zadebiutowała w końcu Lanberry z utworem "Co ja robię tu". 

Gorąca 20 Radia ESKA - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Notowanie otworzyła Sabrina Carpenter z hitem "Espresso", a oczko wyżej znalazł się Gigi D'Agostino z hitem "Shadows Of The Night". Kto wypadł z Gorącej 20 Radia ESKA? Pożegnaliśmy Arianę Grandę i jej smutny utwór "We Can't Be Friends", a także hipnotyzujące "Let It Go" od Notsobad. Kolejne notowanie już 14 czerwca od godziny 18:00. Zaprasza Michu Sobkowski!

Gorąca 20 Radia ESKA: #1: Jaxomy x Agatino Romero x Raffaella Carrà - Pedro