Koniec Friza na YouTube? Kiedy fani obejrzą ostatni odcinek sezonu?

2021-03-02 15:38 jj
Koniec Friza na YouTube? Kiedy fani obejrzą ostatni odcinek sezonu?
Autor: kadr z filmu NIE WIERZĘ, ŻE ZROBILI TO NA MOJE URODZINY! z kanału Karol Friz Wiśniewski Koniec Friza na YouTube? Kiedy fani obejrzą ostatni odcinek sezonu?

Karol Friz Wiśniewski kończy z YouTube? Na jego profilu pojawił się w relacji na Instagramie post, który informuje o zakończeniu drugiego sezonu. Co to może oznaczać? Kiedy fani obejrzą ostatni odcinek sezonu?

Karol Friz Wiśniewski to młody Youtuber i influencer. Zasłynął z pierwszego w Polsce projektu daily, do którego zaangażował swoich przyjaciół. Przez rok mieszkał z całą ekipą w luksusowej willi pod Krakowem, oraz produkował i publikował materiały wideo na swoim kanale YouTube. Następnie postanowił wyprowadzić się do Stanów Zjednoczonych na miesiąc, ale w związku z pandemią, został tam wraz ze znajomymi dłużej. Pod koniec 2020 roku ogłosił, że wyda z Ekipą debiutancką płytę, przy której pracuje B.R.O oraz Cleo.

Wpadka Friza czy celowe zagranie? Karol Wiśniewski ujawnił stan swojego konta!

The Weeknd najlepsze wykony na żywo

Koniec Friza na YouTube? Kiedy fani obejrzą ostatni odcinek sezonu?

Wielu fanów Friza przestraszyło się i zastanawia się, co oznacza koniec 2. sezonu, który zaplanowany jest na 8 marca 2021 roku. Influencer wrzucił relację na Instagrama, w której informuje, że za kilka dni skończy się drugi sezon Ekipy. Mówi również o tym, że aktualnie kończy pracę nad swoim najnowszym filmem. Czy to oznacza, że Karol Wiśniewski przestanie publikować materiały wideo na YouTube? Na szczęście nie! Chodzi o najnowszą kolekcję ubrań w jego firmowym sklepie. To właśnie w dzień kobiet przygotowana jest specjalna niespodzianka dla fanów. Osoby, które nie mogą doczekać się kolejnego odcinka przygód Friza i Ekipy uspokajamy, materiał na kanał Friza wleci najprawdopodobniej w poniedziałek, tradycyjnie o godzinie 15:00.

Najnowsze