Wpadka Friza czy celowe zagranie? Karol Wiśniewski ujawnił stan swojego konta!

Wpadka Friza czy celowe zagranie? Karol Wiśniewski ujawnił stan swojego konta!
Autor: screen z filmy na YouTube: NIE WIERZĘ, ŻE ZROBILI TO NA MOJE URODZINY! / YouTube.com/Karol Friz Wiśniewski Wpadka Friza czy celowe zagranie? Karol Wiśniewski ujawnił stan swojego konta!

Stan konta Friza stał się gorącym tematem w mediach społecznościowych i w różnych platformach internetowych. Fani są zaskoczeni, że jeden z najpopularniejszych twórców w Polsce postanowił pokazać, ile aktualnie ma pieniędzy na koncie.

Spis treści

  1. Friz - stan konta [KWOTA]
  2. Friz - zarobki

Wpadka Friza czy celowe zagranie? Internauci zastanawiają się, czy Karol Friz Wiśniewski zorientował się, że ujawnił stan swojego konta bankowego. Momentalnie, gdy do tego doszło, w mediach społecznościowych zaczęła się dyskusja i podziw, że zarobki Friza, a tak naprawdę jego aktualny stan konta, jest tak duży. Trzeba zaznaczyć, że twórca ma zapewne kilka kont bankowych i z pewnością jest to tylko część jego oszczędności. To, w jaki sposób cieszy się życiem wydając pieniądze, pokazał wrzucając do sieci swoją relację z urodzin. Pisaliśmy już, ze Friz tańczy z delfinem, zwiedza i dzieli się dobrem na Zanzibarze. Wcześniej jednak spędził kilka wyjątkowych dni w słonecznym Dubaju. Fani żartują, że Youtuber świętuje urodziny kilka razy w roku.

Piosenki, których słuchał kiedyś każdy. To wciąż hity

Friz - stan konta [KWOTA]

Stan konta Friza zrobił ogromne wrażenie na internautach. Wiele osób uznało, iż moment, na którym Karol Wiśniewski pokazuje, ile ma pieniędzy na koncie, to przypadkowy błąd montażysty. Fani, w obawie, że ta część ponad 20-minutowego filmu, lada chwila zniknie, postanowili ją wyciąć i wrzucić jako tzw. shot. Kilka kopii wirusowo zalało różne platformy internetowe od Facebooka po TikTok. Friz pokazał swój stan konta w 19:40 min. wideo zatytułowanego: Nie wierzę, że zrobili to na moje urodziny!

Okazało się, że Friz na jednym z kont bankowych ma 12 473 złotych. Uwagę przyciąga jednak kwota wydana do 26 lutego. Wynosiła ona ponad 103 tysiące złotych. Wiadomo też, że Friz żył z karty kredytowej na którą przelał zaległość w wysokości ponad 9 tysięcy złotych.

Wpadka Friza czy celowe zagranie? Karol Wiśniewski ujawnił stan swojego konta!
Autor: screen z filmu na YouTube: NIE WIERZĘ, ŻE ZROBILI TO NA MOJE URODZINY! / YouTube.com/ Karol Friz Wiśniewski Wpadka Friza czy celowe zagranie? Karol Wiśniewski ujawnił stan swojego konta!

Friz - zarobki

Zarobki Friza robią wrażenie na jego fanach, ale również osobach, które pierwszy raz dowiedziały się o istnieniu Youtubera. W połowie 2020 roku pisaliśmy, że Friz za milion wyświetleń przy dobrych algorytmach zarabia od 2-3 tysięcy w górę za 1 milion wyświetleń. Szacując, że Friz doda na swój kanał 4 produkcje w miesiącu, a każda z nich osiągnie minimum 3 miliony wyświetleń, to na konto twórcy wpłynie kwota przekraczająca 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać, że jest to kwota uśredniona i zarobki na YouTube nie są równe. Friz swego czasu będąc gościem programu Duży w Maluchu ujawnił, że rocznie na konto jego firmy wpływa 10 milionów złotych.

Warto pamiętać, że wyświetlenia na YouTube to tylko część zarobków młodego twórcy. Prowadzi on swój własny sklep z odzieżą i gadżetami, a ponadto zgadza się na atrakcyjne finansowo kampanie reklamowe.

Najnowsze