Koncerty Dawida Podsiadło 2022 - kiedy i gdzie? Stadionowe występy z wielkimi gwiazdami!

i

Autor: Piotr_Tarasewicz Koncerty Dawida Podsiadło 2022 - kiedy i gdzie? Stadionowe występy z wielkimi gwiazdami!

Koncerty Dawida Podsiadło 2022 - kiedy i gdzie? Stadionowe występy z wielkimi gwiazdami!

2022-05-01 14:14

Artur Rojek, Daria Zawiałow, Król, Krzysztof Zalewski, Kortez, Sanah, Ralph Kaminski, Taco Hemingway i Vito Bambino - to właśnie ci artyści wystąpią gościnnie na czerwcowych koncertach Dawida Podsiadło. Kiedy dokładnie występy artysty? Gdzie się odbędą? Poznajcie daty i miejsca już teraz.

Koncerty Dawida Podsiadło 2022 - kiedy i gdzieNowe daty i miasta interesują wszystkich, którzy posiadają wejściówki na przekładane z powodu pandemii występy. Jednym ze wspaniałych pomysłów jakie mamy, które mają sprawić żebyście się uśmiechali szeroko są zaproszeni na te nasze stadionowe koncerty goście, mówi Dawid Podsiadło, dodając: Kto gdzie będzie kiedy?! To już słodka tajemnica, ale gwarantuję, że pojawienie się każdego z tych wspaniałych artystów na scenie zapewni nam wszystkim chwile wyjątkowe. By zachować element niespodzianki nie jest podane, na którym koncercie będzie można spodziewać się danego gościa.

Taco Hemingway - koncerty 2022? Raper OFICJALNIE wraca na scenę! [DATY, MIASTA]

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Dawid Podsiadło: koncerty 2022 - DATA, MIASTA

Dawid Podsiadło w kwietniu 2022 wrócił do swoich fanów z dobrymi informacjami. Nie dość, że ogłosił premierę nowego albumu, to także podał daty i miejsca zaległych koncertów. Oto one:

  • 4 czerwca w Polsat Plus Arena Gdańsk,
  • 18 czerwca w Tarczyński Arena Wrocław,
  • 25 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Dawid Podsiadło: koncerty 2022 - BILETY

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność i ich posiadacze będą mogli swobodnie uczestniczyć w koncertach w nowych terminach. Koncerty w Gdańsku i Wrocławiu są całkowicie wyprzedane - bilety sprzedały się w ciągu jednego dnia. Można nabyć ostatnie bilety na Stadion Śląski w Chorzowie - największy koncert w dotychczasowej karierze Dawida, zaplanowany dla prawie 60 tysięcy osób. Bilety do nabycia na: ebilet.pl/podsiadlo

Dawid Podsiadło - nowa płyta 2022 rozbije bank! Kiedy premiera albumu?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE