Koncerty Dawida Podsiadło 2022 - kiedy i gdzie? Stadionowe występy z wielkimi gwiazdami!

i

Autor: Piotr_Tarasewicz Koncerty Dawida Podsiadło 2022 - kiedy i gdzie? Stadionowe występy z wielkimi gwiazdami!

Koncerty Dawida Podsiadło 2022 - kiedy i gdzie? Stadionowe występy z wielkimi gwiazdami!

2022-05-01 14:14

Artur Rojek, Daria Zawiałow, Król, Krzysztof Zalewski, Kortez, Sanah, Ralph Kaminski, Taco Hemingway i Vito Bambino - to właśnie ci artyści wystąpią gościnnie na czerwcowych koncertach Dawida Podsiadło. Kiedy dokładnie występy artysty? Gdzie się odbędą? Poznajcie daty i miejsca już teraz.

Koncerty Dawida Podsiadło 2022 - kiedy i gdzieNowe daty i miasta interesują wszystkich, którzy posiadają wejściówki na przekładane z powodu pandemii występy. Jednym ze wspaniałych pomysłów jakie mamy, które mają sprawić żebyście się uśmiechali szeroko są zaproszeni na te nasze stadionowe koncerty goście, mówi Dawid Podsiadło, dodając: Kto gdzie będzie kiedy?! To już słodka tajemnica, ale gwarantuję, że pojawienie się każdego z tych wspaniałych artystów na scenie zapewni nam wszystkim chwile wyjątkowe. By zachować element niespodzianki nie jest podane, na którym koncercie będzie można spodziewać się danego gościa.

Taco Hemingway - koncerty 2022? Raper OFICJALNIE wraca na scenę! [DATY, MIASTA]

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Dawid Podsiadło: koncerty 2022 - DATA, MIASTA

Dawid Podsiadło w kwietniu 2022 wrócił do swoich fanów z dobrymi informacjami. Nie dość, że ogłosił premierę nowego albumu, to także podał daty i miejsca zaległych koncertów. Oto one:

  • 4 czerwca w Polsat Plus Arena Gdańsk,
  • 18 czerwca w Tarczyński Arena Wrocław,
  • 25 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Dawid Podsiadło: koncerty 2022 - BILETY

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność i ich posiadacze będą mogli swobodnie uczestniczyć w koncertach w nowych terminach. Koncerty w Gdańsku i Wrocławiu są całkowicie wyprzedane - bilety sprzedały się w ciągu jednego dnia. Można nabyć ostatnie bilety na Stadion Śląski w Chorzowie - największy koncert w dotychczasowej karierze Dawida, zaplanowany dla prawie 60 tysięcy osób. Bilety do nabycia na: ebilet.pl/podsiadlo

Dawid Podsiadło - nowa płyta 2022 rozbije bank! Kiedy premiera albumu?