Dawid Podsiadło - nowa płyta 2022 rozbije bank! Kiedy premiera albumu?

i

Autor: Piotr Tarasewicz / Sony Music Poland Dawid Podsiadło - nowa płyta 2022 rozbije bank! Kiedy premiera albumu?

Dawid Podsiadło - nowa płyta 2022 rozbije bank! Kiedy premiera albumu?

2022-04-15 14:12

Dawid Podsiadło naładował akumulatory i oficjalnie wraca z nową energią! Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów ogłosił wydanie czwartej studyjnej płyty, która ma być godnym następcą albumu Małomiasteczkowy. Kiedy nowe piosenki Podsiadło? Co wiadomo o jego krążku? Poznajcie szczegóły już teraz.

Dawid Podsiadło - nowa płyta 2022 zbliża się wielkimi krokami! Artysta zapowiadał ją już kilka miesięcy temu, ale dopiero w kwietniu otrzymaliśmy konkrety. Zadanie jest o tyle trudne, że nowa płyta Dawida Podsiadło to następca hitowego albumu Małomiasteczkowy, który pokryty jest podwójnym diamentem za sprzedaż w Polsce. Oprócz tego to za sprawą tego albumu koncerty muzyka wyprzedały się w błyskawicznym tempie. Małomiasteczkowa trasa cieszyła się tak dużym uznaniem, że Podsiadło zdecydował się na kolejne występy, ale tym razem w akustycznych wersjach z całym zespołem. 

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Dawid Podsiadło - nowa płyta 2022

Dawid Podsiadło w przeszłości opowiedział ESKA.pl, że na płycie Małomiasteczkowy porusza różne tematy. Począwszy od problemów z komunikacją w związku, przez ciemne strony sławy i poszukiwanie w sobie siły i odwagi. Wszystko to w błyskotliwej formie i z właściwym sobie specyficznym humorem. A jaka będzie nowa płyta? Jeden z singli powstał we współpracy z sanah!

Ostatnia nadzieja to nie koniec! Sanah i Dawid Podsiadło zapowiadają więcej piosenek

Podsiadło szczegóły nadchodzącego, czwartego albumu studyjnego ujawnił w mediach społecznościowych. Zdradził też, że pojawi się już naprawdę niebawem. Jaka będzie to płyta?

Tym razem na mojej, zbliżającej się do Was wielkimi krokami, płycie. No i chyba nie ma co trzymać Was w niepewności, wiele osób na mnie krzyczy, szczypie na ulicach wirtualnych ale i tych realnych, że kiedy Dawid, kiedy ta płyta? Wiemy już, które utwory chcielibyśmy pokazać Wam przed premierą, które zasłużyły sobie na szlachetne miano - singiel.I naprawdę już bardzo niedługo będziecie mogli ich posłuchać i pchnąć kawałek naszej wspólnej historii o kamyk dalej.A popychamy te kamyki od 10 lat moi drodzy. Sorki jeśli ktoś nie lubi myśleć o czasie. Ale takie są fakty. Autentycznie. Duży rok, duże rzeczy. Jestem ekstremalnie podekscytowany i naprawdę nie mogę się doczekać Waszych reakcji. Trochę na to wszyscy czekaliśmy, ale nie zostało już tego czekania zbyt wiele.

Sonda
Czekasz na czwartą płytę Dawida Podsiadło?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE