Koncerty 2015: Jessie Ware w Warszawie - bilety, data, miejsce [VIDEO]

2015-02-06 13:59

Jessie Ware w Polsce 2015: angielska piosenkarka po raz kolejny wystąpi w naszym kraju. Szczegółowe informacje na temat koncertu Jessie Ware w Warszawie na ESKA.pl

Koncerty 2015: Jessie Ware ponownie w Polsce. Gdzie i kiedy wystąpi angielska piosenkarka? Szczegóły dotyczące koncertu Jessie Ware w Warszawie znajdziecie na ESKA.pl.

Jessie Ware wystąpi po raz kolejny przed polską publicznością. Artystka zaśpiewa 7 lutego 2015 roku na Torwarze w Warszawie. Piosenkarka przyjeżdża do naszego kraju w ramach europejskiej trasy koncertowej, promującej jej nową płytę pt. Tough Love.

Ceny biletów na koncert Jessie Ware w Warszawie nie są jeszcze znane. Wejściówki trafią do sprzedaży w piątek ,17 października. Dostępne będą na stronach www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Ostatni koncert wokalistki w Polsce odbył się 25 września 2014 w warszawskim klubie Basen.

Macie zamiar wybrać się na koncert Jessie Ware?


Jessie Ware - Tough LoveRC

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze