Koncerty 2015: Jessie Ware w Warszawie - bilety, data, miejsce [VIDEO]

2015-02-06 13:59

Jessie Ware w Polsce 2015: angielska piosenkarka po raz kolejny wystąpi w naszym kraju. Szczegółowe informacje na temat koncertu Jessie Ware w Warszawie na ESKA.pl

Koncerty 2015: Jessie Ware ponownie w Polsce. Gdzie i kiedy wystąpi angielska piosenkarka? Szczegóły dotyczące koncertu Jessie Ware w Warszawie znajdziecie na ESKA.pl.

Jessie Ware wystąpi po raz kolejny przed polską publicznością. Artystka zaśpiewa 7 lutego 2015 roku na Torwarze w Warszawie. Piosenkarka przyjeżdża do naszego kraju w ramach europejskiej trasy koncertowej, promującej jej nową płytę pt. Tough Love.

Ceny biletów na koncert Jessie Ware w Warszawie nie są jeszcze znane. Wejściówki trafią do sprzedaży w piątek ,17 października. Dostępne będą na stronach www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Ostatni koncert wokalistki w Polsce odbył się 25 września 2014 w warszawskim klubie Basen.

Macie zamiar wybrać się na koncert Jessie Ware?


Jessie Ware - Tough LoveRC

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze