Koncert Miłość jest wszystkim - gdzie, kiedy i kto wystąpi?

2018-12-09 16:50 k.w.
Miłość jest wszystkim eska cinema
Autor: screen z youtube/KinoSwiatPL

Koncert Miłość jest wszystkim, który odbędzie się już wkrótce, ma nas wprowadzić w świąteczny nastrój. Gdzie, kiedy oraz kto weźmie w nim udział?

Miłość jest wszystkim - o tym możecie przekonać się oglądająć film, ale również będąc na koncercie. Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się z udziałem znanych wokalistów, zespołów muzycznych, gwiazd filmu Miłość jest wszystkim oraz orkiestry symfonicznej. Darmowe muzyczne show ma nas wprowadzić w świąteczny nastrój. Kogo zobaczymy podczas imprezy?

Koncert Miłość jest wszystkim - kto wystąpi?

Już 9 grudnia na gdańskiej Ołowiance odbędzie się niezwykłe wydarzenie. W tym dniu, Gdańsk stanie się prawdziwym miastem miłości. Koncert Miłość jest wszystkim - jak nietrudno się domyślić, związany jest z nową komedią romantyczną, która była nagrywana właśnie w tym mieście. Podczas wydarzenia, takie gwiazdy jak Edyta Górniak, Ania Karwan, Ania Wyszkoni, Igor Herbut, Natalia Szroeder, Iza Lach, Blue Café, Piotr Kupicha, Ania Rusowicz, Sebastian Karpiel-Bułecka, Aleksandra Gintrowska, Tulia oraz Sonbird, zaprezentują wraz z orkiestrą symfoniczą, najpiękniejsze piosenki o miłości i świętach, w nowych aranżacjach. W koncercie wezmą też udział aktorzy grający w komedii Miłość jest wszystkim. Wśród nich między innymi Aleksandra Adamska, Joanna Balasz i Patricia Kazadi. Wydarzenie poprowadzi Agnieszka Grochowska i Oliver Janiak.

Miłość jest wszystkim - piosenki z filmu. Kto śpiewa w nowej komedii romantycznej?

Na darmowy koncert zaprasza nie tyko miasto Gdańsk, lecz również TVN, na którym będzie można obejrzeć transmisję na żywo z wydarzenia.

Najnowsze