Koncert Chwała i zwycięstwo w TVP1 - kto wystąpi? Program, transmisja, powtórka

2021-12-27 16:28

Koncert Chwała i zwycięstwo już wkrótce na antenie TVP1! To wyjątkowe wydarzenie będzie kulminacją obchodów 103. rocznicy wybuchu tamtego zrywu. Widzów interesuje, kto wystąpi na scenie, a także kiedy odbędzie się transmisja i czy będzie powtórka. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Sprawdź szczegóły w ESKA Cinema.

Koncert Chwała i zwycięstwo w TVP1 - kto wystąpi? Program, transmisja, powtórka. To wydarzenie, które z pewnością zaciekawi wielu Polaków. Telewizja Polska przygotowuje wielkie widowisko. Jak czytamy na stronie internetowej TVP, "Chwała i zwycięstwo! Powstanie Wielkopolskie 1918-1919 składa się z kilku warstw opowieści i łączy historię ze współczesnością. Piosenki z epoki, przeplatane przebojami współczesnymi, dopełni narracja historyczna świadków, prowadzona równolegle zarówno w scenograficznych wizualizacjach, jak i w warstwie filmowej. Opowieść ta będzie dotyczyć przede wszystkim ogólnopolskich skutków zwycięstwa Wielkopolan sprzed ponad 100 lat i jego wpływie na późniejsze losy naszego kraju". Kto pojawi się na scenie?

Sylwester Marzeń z Dwójką - zagraniczne gwiazdy, które w przyszłości śpiewały na imprezie TVP

Sylwester marzeń w TVP2: Czym gwiazdy zaskoczą publiczność w tym roku?

Koncert Chwała i zwycięstwo w TVP1 - lista gwiazd

Największą gwiazdą koncertu ma być Stanisław Soyka. Oprócz niego na scenie zobaczymy również Halinę Mlynkovą, zespół Luxtorpeda, Annę Lasotę, zespół Dagadana, Michała Kowalonka, Janusza Radka oraz zwyciężczynię ostatniej edycji programu The Voice of Poland, czyli Martę Burdynowicz.

Koncert Chwała i zwycięstwo w TVP1 - transmisja, powtórka

Koncert będzie można obejrzeć 27 grudnia w TVP1 o godz. 21:00. Przewidziano jednak też trzy powtórki -  28 grudnia o godzinie 19:00 na antenie TVP3 Poznań, 27.12 o godzinie 22:35 na antenie TVP Polonia oraz 30.12 o godzinie 1:35 w TVP Rozrywka.