Komodo - hit lata Died In Your Arms w całkowicie nowej odsłonie!

2018-09-07 13:09
Komodo
Autor: YouTube / KomodoVEVO

Taneczna wersja (I Just) Died In Your Arms doczekała się kolejnych interpretacji w zupełnie nowych brzmieniach! Kawałek polskiej grupy producenckiej Komodo, zremixowało 5 znakomitych DJ’ów. Pojawiła się również odświeżona wersja Club Extended oraz niebanalne wydanie Acapella.

KOMODO, czyli trio producenckie z Małopolski, bardzo szybko zyskało popularność dzięki swojej pierwszej klubowej interpretacji znanej piosenki Elvisa Presley i Carla Perkinsa. Remake utworu Blue Suede Shoes w klubowej odsłonie odtworzono na YouTube ponad million razy! Prawdziwa rewolucja nadeszła jednak wraz z premierą (I Just) Died In Your Arms . Kultowy utwór brytyjskiej grupy Cuttin Crew w nowej tanecznej odsłonie stworzonej przez  Komodo to niekwestionowany przebój tegorocznego lata. Wpadająca w ucho melodia, niesamowicie wybrzmiewający wokal oraz energiczny bit sprawiły, że nowa, odświeżona wersja spotkała się z ogromnym entuzjazmem ze strony fanów muzyki klubowej na całym świecie. Piosenka szturmem wdarła się nie tylko na parkiety polskich dyskotek. W utworze gościnnie zaśpiewał także amerykański wokalista Michael Shynes. Do wzięcia udziału w teledysku, Komodo zaprosili Kasię Bielecką, która jest mistrzynią Europy w pole dance. Teledysk ma już 25 milionów odsłon na YouTube, ale liczba ta stale rośnie.

Komodo mają hit lata 2018? Nowa wersja (I Just) Died In Your Arms [PREMIERA]

(I Just) Died In Your Arms w 6 nowych wersjach! 

Tym razem prezentujemy 6 zupełnie nowych wersji tego numeru!  Remixy 5 różnych djów, specjalny remix klubowy oraz wersję Acapella! Nowe odsłony kultowego numeru do przesłuchania już w sieci!

Tracklista:

01.  Komodo “(I Just) Died In Your Arms (Club Extended Remix)”

02.  Komodo “(I Just) Died In Your Arms (Mikro Remix)”

03.  Komodo “(I Just) Died In Your Arms (Johan K Remix)”

04.  Komodo “(I Just) Died In Your Arms (Necola Remix)”

05.  Komodo “(I Just) Died In Your Arms (Primate Remix)”

06.  Komodo “(I Just) Died In Your Arms (2nd Sound Remix)”

07.  Komodo  “(I Just) Died In Your Arms (Acapella)”

Źródło: Mateirały prasowe

Najnowsze