Komodo mają hit lata 2018? Nowa wersja (I Just) Died In Your Arms [PREMIERA]

2018-06-24 17:26
Komodo mają hit lata 2018? Nowa wersja (I Just) Died In Your Arms [PREMIERA]
Autor: fot. okładka singla Komodo - (I Just) Died In Your Arms Komodo mają hit lata 2018? Nowa wersja (I Just) Died In Your Arms [PREMIERA]

Komodo wracają z gorącą propozycją na lato 2018! Utwór przedpremierowo z teledyskiem do usłyszenia i zobaczenia - na ESKA.pl!

Hity lata 2018 - Komodo wracają z bardzo gorącą propozycją, która idealnie sprawdzi się w wakacje. Nową wersję (I Just) Died In Your Arms, czyli kultowego hitu lat. 80, poznacie przedpremierowo tylko na ESKA.pl! Utworowi towarzyszy teledysk, w którym podziwiać można niesamowite umiejętności i niezwykłe akrobacje Katarzyny Bieleckiej - mistrzyni Europy w pole dance!

Słuchaj nas na eskaGO, żeby nie przegapić jaki będzie hit lata 2018 >>> WŁĄCZ

Komodo - piosenka (I Just) Died In Your Arms

(I Just) Died In Your Arms to oryginalnie hit brytyjskiej formacji Cutting Crew, którego autorem jest Nick Van Eede. W latach 80. piosenka królowała na listach przebojów w wielu krajach m.in. w USA, Kanadzie, Finlandii, Wielkiej Brytanii, RPA, Szwecji czy Szwajcarii. Za zgodą samego twórcy polska formacja Komodo przygotowała nową, taneczną odsłonę przeboju idealnie wpisującą się w letni, wakacyjny klimat. W utworze gościnnie zaśpiewał amerykański wokalista Michael Shynes.

 

Utwór premierowo 6 czerwca 2018 w Sony Music Polska! Dzień przed oficjalnym wydaniem fragment teledysku, tylko na ESKA.pl!

Komodo i nowa wersja hitu (I Just) Died In Your Arms - ZOBACZ

(I Just) Died In Your Arms jest kolejnym klasykiem, do którego podchodzimy z sentymentem i uznaniem, gdyż jest to jedno z naszych ulubionych nagrań. Już sam fakt, że Nick'owi spodobała się nasza wersja jest dla nas ogromnym sukcesem. Mamy nadzieję, że spodoba się ona także słuchaczom ­- mówią członkowie grupy Komodo.

Najnowsze