Koleżanka Friza ma spory problem. Ta sytuacja mocno ją irytuje

2023-01-25 20:26
Koleżanka Friza ma spory problem. Ta sytuacja mocno ją irytuje
Autor: Screen z YT: HANIA JEST FAWORYZOWANA PRZEZ FRIZA?! *CZY TO PRAWDA, ŻE…*/WERSOW

Hanna Puchalska z Genzie wzięła udział w odcinku Weroniki Sowy z serii "Czy to prawda, że..." , w którym odpowiadała na trudne pytania. Odkryła one pewne karty, o których widzowie Ekipy wcześniej nie wiedzieli. Dziewczyna przytoczyła fakt, który naprawdę ją irytuje. Wygląda na to, że może mieć spory problem!

Format "Czy to prawda, że" zbiera największe gwiazdy YouTube'a. Tym razem Weronika Sowa postanowiła zaprosić swoją koleżankę z Genzie. Hanna Puchalska opowiadała o rzeczach, które naprawdę ciekawiły fanów! Wersow odkryła sporo faktów, o których wcześniej nikt nie wiedział. W pewnym momencie zapytała ją o kwestię zazdrości w relacji z jej chłopakiem - Świeżym. Choć influencerka stwierdziła, że zwykle jest to dosyć żartobliwa forma, potem przyznała, że jest pewna dziewczyna, o którą jest zazdrosna! Z tego, jak przedstawiła historię, wygląda na to, że jest się o co martwić. Brzmi to całkiem obsesyjnie!

Hania zmaga się z ciężką chorobą. Mocno przejmujące wyznanie koleżanki Friza

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065
Sonda
Czy oglądasz filmy Genzie?

Hania z Genzie o zazdrości

Weronika Sowa zapytała Hannę Puchalską o to, jak wygląda kwestia zazdrości w jej związku. Członkini Genzie przyznała, że przejawia się w naprawdę zdrowy sposób. Zwykle jest obracana w żart. Na tym jednak nie skończyła swojej wypowiedzi. Okazuje się, że jest pewna dziewczyna, która wyjątkowo nie przypadła jej do gustu! Przedstawiła naprawdę solidny powód.

O boże, jestem o jedną dziewczynę zazdrosna. Jak mnie ona irytuje... Ona z każdym moim byłym ma jakiś kontakt i mam takie do niej dziwne nastawienie po prostu - wyznała influencerka.

Wygląda na to, że Hania jest naprawdę zirytowana sytuacją związaną z tą dziewczyną. W końcu jest osobą, która doprowadza ją do zazdrości!

Friz bezczelnie OSZUKANY przez swojego widza! Karol Wiśniewski mógł zgłosić to policji!

Hania z Genzie - chłopak

Hanna Puchalska od dwóch lat jest w związku. Po wygranej przez nią programu "Twoje 5 Minut" jej chłopak dołączył do Genzie wraz z nią. Para na filmach wygląda na naprawdę zakochaną, co zresztą influencerka przyznała, będąc gościem na kanapie Weroniki Sowy. Pozostaje nam życzyć im dalszego szczęścia i traktowania zazdrości tak, jak to było do tej pory!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze