Hania zmaga się z ciężką chorobą. Mocno przejmujące wyznanie koleżanki Friza

i

Autor: screen z filmu na YouTube: 24 FILMY W 24 GODZINY (FILM DOKUMENTALNY) / Karol Friz Wiśniewski // Twitterhttps://twitter.com/FRIZtoja/status/1603830328098947072 Hania zmaga się z ciężką chorobą. Mocno przejmujące wyznanie koleżanki Friza

Hania zmaga się z ciężką chorobą. Mocno przejmujące wyznanie koleżanki Friza

2022-12-25 15:26

Hania z Genzie jest uwielbiana przez internautów za uśmiech i niekończącą się energię. Koleżanka Friza to jedna z najpozytywniejszych postaci, jeśli chodzi o młodych twórców, w polskim internecie. Teraz internauci doceniają ją za szczerość i prawdziwość. W czasie, gdy inni twórcy ukrywają, że mają czasami w życiu pod górkę - Hania opowiedziała o swojej przypadłości, która daje o sobie przypomnieć w chwilach zmęczenia i natłoku obowiązków.

Hania Puchalska jest jedną z najjaśniejszych gwiazd projektu Genzie. Może się też cieszyć ogromną sympatią, która przekłada się na popularność w mediach społecznościowych. Spośród wszystkich członków nowej ekipy Friza ma najwięcej obserwujących na Instagramie. Miła, zawsze uśmiechnięta i energiczna dziewczyna wygrała swoją szansę na wielką karierę za sprawą programu Twoje 5 Minut, za który odpowiadają Karol Wiśniewski i Łukasz Wojtyca. Po miesiącach współpracy ujawniła, że zmaga się z poważną chorobą, która objawia się w najmniej spodziewanych momentach. 23-letnia influencerka pierwszy raz zdradziła, że chodzi o ataki paniki i dodała, że jej rodzina kompletnie o tym nie wiedziała. Co dokładnie powiedziała Hania z Genzie?

Hania z Genzie na STARYCH zdjęciach! Koleżanka Friza, kiedyś miała rude włosy!

NAJLEPSZE GRY 2023, ELEKTRYCZNE POTWORY, FORMA NA LATO I KONCERTY 2023 | ESKA XD #064

Hania z Genzie - choroba

W ostatnim czasie członkowie projektu stanęli przed największym wyzwaniem w swojej karierze. Musieli nagrać 24 filmy, w 24 godziny. Nagranie takich materiałów to jedno, ale wcześniej musieli poświęcić sporo czasu na przygotowania. Należało dopasować odpowiednie rekwizyty, ubiór i ogólnie przygotować się do nagrań. Dowiedzieliśmy się tego za sprawą filmu, który pojawił się na kanale Karola Wiśniewskiego. Poznaliśmy zakulisowe szczegóły oraz to właśnie tam Hania Puchalska ujawniła swoją przypadłość. Powiedziała, że w nocy musiała opuścić wszystkich członków i iść odpocząć, bo ataki paniki dawały o sobie znać:

Jest 3:45 i w tym momencie zaczęło mnie wszystko przerastać. Prawdopodobnie w tym momencie moi bliscy, przyjaciele dowiedzą się, że mam jakiś problem z atakami paniki. Nie chcę ich tym martwić, ale też nie chcę, by wszystko wyglądało tak kolorowo. Chcę, żebyście wiedzieli, jak wygląda rzeczywistość i każdy ma swoje problemy i jest to normalne. W tym momencie poczułam, że zaczynają się u mnie ataki paniki. Niestety, o tej 4:00 musiałam odejść, odpocząć. Poszłam się zdrzemnąć

- powiedziała szczerze influencerka, co z pewnością zmartwiło jej fanów, a jednocześnie ucieszyło ze względu na szczerość. Youtuberzy zazwyczaj pokazują tylko to kolorowe, bezproblemowe życie. Nie chcą mówić o tym, że czasami mają pod górkę. Hania z Genzie kontynuowała opowieść swojej tajemnicy:

Ile zarabia Friz? Karol Wiśniewski ma zgarniać TAKIE pieniądze za miliony wyświetleń!

Wróciłam (po drzemce przyp. red.) i nie miałam już powrotu poczucia lęku. Super, że robimy zawaliste rzeczy na YouTube, że się super bawimy, a życie czasami ma te gorsze strony i ten stres gdzieś o sobie przypomina.

Hania Puchalska kiedyś wyglądała zupełnie inaczej! Zobacz, jak zmieniła się gwiazda Genzie!