Kolega Friza wylądował na ulicy. Musiał przeżyć jako chodnikowy muzyk

i

Autor: screen z filmu na YouTube: TYM REMIXEM ZASKOCZYLIŚMY FRIZA!!! / Michu Kontrabas Kolega Friza wylądował na ulicy. Musiał przeżyć jako chodnikowy muzyk

Kolega Friza wylądował na ulicy. Musiał przeżyć jako chodnikowy muzyk

2023-03-30 14:25

Coraz więcej osób decyduje się na zarabianie prezentując muzykę na ulicy. Robią to osoby, które nie osiągnęły żadnego sukcesu, ale również ci, którzy byli w programach talent-show i radzili sobie doskonale. Dobrym tego przykładem jest półfinalista The Voice of Poland, Mikołaj Macioszczyk, który niedawno grając mini-koncert na ulicy otrzymał mandat. Teraz na ulicę postanowił wyjść kolega Friza.

Kolega Friza na ulicy od razu został rozpoznany przez wiele osób i dlatego też fani bardzo chętnie wrzucali mu pieniądze na drobne wydatki. Choć również osoby, które nie znają jego osoby postanowiły dorzucić swoją cegiełkę. Muzyk stojąc w samym centrum stolicy, w kilkanaście minut uzbierał prawie sto złotych, które postanowił wydać na jedzenie. Początkowo uznał, iż miała mu się zwrócić podróż. Wiele osób z pewnością zastanawia się, dlaczego kolega Friza gra na ulicy, skoro Karol Wiśniewski tak dba o swoich podopiecznych? Michał Wermiński, bo tak naprawdę nazywa się ulubieniec internautów znany jako Wermulka, to utalentowany kontrabasista, ale nie tylko. Wielokrotnie udowadniał, że instrumenty muzyczne nie są mu obce i umie zagrać zarówno na klawiszach, skrzypcach, jak i bębnach. Młody twórca internetowy wymyślił sobie serię filmów, na których będzie pokazywać swój talent w popularnych miastach. Na początku swojej ulicznej trasy koncertowej odwiedził Katowice, a ostatnio grał w mroźnym Zakopanem.

Kiedy urodzi Wersow? Data narodzin dziecka Friza nie jest tajemnicą!

Kolega Friza na ulicy - koncert

Muszę przeżyć jako uliczny muzyk w Warszawie. Nie mam ze sobą żadnych pieniędzy, a na wszystko muszę zarobić grając na kontrabasie na ulicy, taki challenge wymyślił sobie Michu z projektu Friza. Na początku szło kiepsko, ale gdy zmienił miejsce było już lepiej. Po graniu 40 minut uzbierał 96 złotych w ścisłym centrum Warszawy. Później dołączył do niego Przemek i Qry, którego znacie z Rap20 w Radiu ESKA. W grupie poszło im jeszcze lepiej. W 20 minut uzbierali 147 złotych. Zobaczcie sami, jak mu poszło!

Ile zarabia Friz 2023? GIGANTYCZNA kwota, do której oficjalnie się przyznał!

Piosenki, które w 2023 kończą 20 lat. Do dziś są puszczane w radiach!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE