Kłótnie w związku? Twój znak zodiaku zdradza o co najczęściej się złościsz

2020-08-13 11:38 EK
kłótnia
Autor: pixabay.com

To normalne, że pary będące w związkach się ze sobą kłócą. Jedni są spokojni, drudzy bardziej emocjonalni, a jeszcze inni potrafią mocno wybuchnąć. Czy wiesz, że Twój znak zodiaku może zdradzić o co najczęściej się kłócisz? Sprawdź czy rzeczywiście tak jest - możesz być w szoku!

Kłótnie w związku? To normalna rzecz! Relacje z drugą osobą opierają się na wielu kompromisach. Jednak czasami ciężko jest uniknąć sporów i się dogadać. Dzieje się tak również dlatego, że mogą różnić nas charaktery, a wtedy dojście do porozumienia może być bardzo ciężkie. Powodem wielu kłótni są zazwyczaj niedomówienia, odmienne zdania lub błahostki, z których potem możemy wspólnie się śmiać. Niektóre osoby to nerwusy, inni zazdrości, a jeszcze inni oaza spokoju. Zobacz poniżej z jakich powodów najczęściej kłócą się te znaki zodiaku i jak reagują na taką sytuację. Być może sprawdzi się to w twoim przypadku?

Koziorożec - osoby spod tego znaku słyną z tego, że są zazwyczaj zamknięte w sobie i nie lubią okazywać swoich uczuć. Kiedy już dochodzi do kłótni, swoją złość starają się opanować, lecz potrafią też zamilknąć i się po prostu nie odzywać. Najczęściej kłócą się o błahostki i nie mają w tym racji.

Wodnik - osoby spod znaku wodnika nie lubią się kłócić i unikają takich sytuacji jak ognia. Jeśli jednak dojdzie już to sporu, to dotyczy on rzeczy związanych z porządkiem i z domem. Zaatakowany wodnik broni się słownymi docinkami, a potem potrzebuje samotności.

Ryby - zodiakalne ryby są mocno nerwowe i kłótliwe! Nie potrafią trzymać języka za zębami, są wyniosłe i często nie mają racji. Zamiast popatrzeć najpierw na siebie to krytykują innych. Lepiej nie wchodzić z nimi w dyskusję!

Baran - osoby, których znak zodiaku to baran potrafią być nerwusami. Najczęściej kłócą się o to, kto jest w czym lepszy - nie znoszą konkurencji!

Byk - to dopiero zazdrośnik. Kłótnie w związku osoby spod znaku byk, biorą się właśnie z zazdrości, która czasem potrafi być już męcząca. Jednak byki szybko wyciągają rękę na zgodę, co się ceni.

Bliźnięta - związek z osobą spod znaku bliźnięta, nie należy do najłatwiejszych. Potrafi on czepiać się o wszystko, jeśli tylko ma zły dzień. Najczęściej kłóci się o to kto ma rację w tej relacji.

Znak zodiaku, a kłótnie w związku

Rak - osoby, które kryją się pod zodiakalnym rakiem to prawdziwi wrażliwcy, jednak potrafią też się kłócić. Najczęściej w związku kłócisz się o to, że partner po sobie nie sprząta, nie pomaga ci w domowych obowiązkach i wszystko musisz robić wiecznie sam/a.

Lew - zodiakalne lwy starają się nie wdawać w dyskusje, jednak najczęściej ze swoją drugą połówką kłócą się o to, że związek stał się monotonny, s druga osoba po prostu się nie stara.

Panna - w związku zodiakalnej panny wybuchają często dyskusje na temat tego, że nie czuje się ona doceniana, a pomijana! Wszystko jest ważniejsze od ciebie i to cię mocno denerwuje.

Waga - często przeszkadza ci, że twój partner bądź partnerka jest leniwy i nie wychodzi z żadną inicjatywą, dlatego najpierw się nie odzywasz, a potem lubisz niektóre rzeczy wypominać.

Skorpion - osoby spod znaku skorpiona są szczere do bólu, dlatego też potrafią tym kogoś mocno urazić. Czasem warto zacisnąć język za zębami, a wtedy relacja z drugą osobą będzie o wiele przyjemniejsza.

Strzelec - niestety kiedy w waszym związku nastają kłótliwe dni, potraficie często przekroczyć granicę. Czasem kłócicie się i już nawet nie wiecie o co, bo po prostu nie macie racji. Spory wynikają często z różnicy poglądów i charakterów.

7 najlepszych ciał w polskim show-biznesie. HOT zdjęcia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze