Klaudia Kapuśniak - kim jest, wiek, Prime MMA, YouTube, TikTok, Instagram

2022-07-07 14:57
Klaudia Kapuśniak / Klaudusiek.
Autor: Materiały prasowe

Klaudia Kapuśniak zawalczy na Prime Show MMA 2. To będzie jej debiut w gali typu freak fight. Mimo ogromnej popularności w mediach społecznościowych, wiele osób ciągle nie zdaje sobie sprawy, czym dokładnie zajmuje się zawodniczka. Postanowiliśmy zebrać wszystkie najważniejsze informacje o TikTokerce w jednym miejscu.

Klaudia Kapuśniak znana jest również pod pseudonimem Klaudusiek. Młoda kobieta pochodzi z Rybnika, ale aktualnie mieszka w stolicy Polski. Jeszcze kilka lat temu jej jedynym miejscem działalności był YouTube. Profil założyła w pierwszej połowie 2014 roku i szybko zyskała uznanie widzów i stworzyła filmy, które cieszyły się ogromnymi wyświetleniami. Dzisiaj jest jedną z najpopularniejszych TikTokerek w Polsce. Wielokrotnie podkreślała, ze lubi się uczyć nowych rzeczy, grać w gry wideo i słuchać rapu (m.in. OIO, Pezeta, Smolastego i Taco Hemingwaya). Interesuje się modą oraz tematyką beauty. Teraz sprawdzi się w sportach walki i zmierzy się z Dominiką Rybak podczas 2. edycji gali Prime Show MMA: Kosmos.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Karta walk na PRIME MMA 2 - Kto walczy? Lista zawodników

PRAWDZIWA historia BRACI KLICZKO | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #44

Klaudia Kapuśniak - kim jest

Klaudia Kapuściak jest twórczynią internetową. Aktywnie udziela się na najpopularniejszych aplikacjach i w mediach społecznościowych. Prowadzi kanał na YouTube oraz profile na TikToku, Instagramie, Snapchacie i Steamie.

Klaudia Kapuśniak - wiek

Młoda gwiazda internetu pochwaliła się na swoim Instagramie, że ma 21 lat. Kapuśniak urodziła się w Rybniku, ale na co dzień mieszka w Warszawie.

Klaudia Kapuśniak - Prime MMA

Klaudia Kapuśniak jest jedną z zawodniczek na gali Prime Show MMA 2: Kosmos. Jej walka w formule K1 w małych rękawicach została zaplanowana na 9 lipca 2022 r. Rywalką Klaudii jest popularna TikTokerka, Dominika Rybak.

Klaudia Kapuśniak - YouTube

Klaudusiek rozpoczęła swoją karierę bardzo wcześnie. Na początku nagrywała filmy o różnorodnej tematyce (m.in. beauty i wyzwania), które publikowała w serwisie YouTube. Dzisiaj udziela się na portalu sporadycznie, ale przez wszystkie lata zgromadziła ponad pół miliona subskrybentów (stan na 7 lipca 2022).

Klaudia Kapuśniak - TikTok

Kiedyś YouTube, dzisiaj... TikTok. Klaudia aktywnie nagrywa filmiki w popularnej aplikacji. Zdobyła wielu obserwujących, a niektóre nagrania mają nawet milion wyświetleń. Na TikToku śledzą ją osoby również z innych krajów.

Klaudia Kapuśniak - Instagram

Klaudia Kapuśniak udziela się aktywnie na Instagramie, gdzie publikuje posty ze swojego prywatnego życia, profesjonalne sesje zdjęciowe oraz fotografie z licznych wyjazdów. Jej główne konto można znaleźć pod nazwą @klaudusiekk. Prowadzi również drugi profil, gdzie dodaje "luźniejsze" zdjęcia - @klaudusieg.

Sonda
Kto wygra walkę Klaudia Kapuśniak - Dominika Rybak na PRIME MMA 2?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze