Klątwa Ramseya - o co chodzi? Znane osoby umierają przez piłkarza?!

2022-08-09 11:34
Aaron Ramsey
Autor: LIONEL BONAVENTURE/AFP/East News

Chociaż może wydawać się to absurdalne, wielu internautów nie ma wątpliwości co do tego, że klątwa Ramseya istnieje naprawdę. Za każdym razem, gdy piłkarz strzela gola, umiera ktoś znany. Dzień po zdobyciu przez niego bramki w meczu Toulouse FC - OGC Nice media poinformowały o śmierci Olivii Newton-John. O co chodzi?

Co to jest klątwa Ramseya? Na świecie istnieje wiele teorii spiskowych. Jedni w nie wierzą, drudzy wyśmiewają i uznają za niedorzeczne. Ta związana z popularnym na całym świecie piłkarzem, choć wydaje się być absurdalna, należy do tych, które mają najwięcej zwolenników. Wszystko przez to, że na jej poparcie zgromadzono już przynajmniej 25 dowodów. Klątwa Ramseya polega na tym, że za każdym razem, gdy walijski sportowiec zdobędzie bramkę, w niedalekiej przyszłości, zazwyczaj po kilku lub kilkunastu godzinach, dociera do nas informacja, że umarł ktoś znany. Sytuacja powtórzyła się w 2022 roku. Po meczu Toulouse FC - OGC Nice, w którym Aaron Ramsey strzelił gola, wyrównując wynik 1:1, media obiegła informacja o śmierci znanej z musicalu Grease Olivii Newton-John. Internauci są przerażeni!

Olivia Newton-John nie żyje: oto najlepsze role słynnej aktorki. Nie tylko "Grease"!

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Klątwa Ramseya - co to jest?

Czy Olivia Newton-John to kolejna ofiara klątwy Ramseya? Wielu internautów z całego świata wierzy, że tak. O klątwie Ramseya głośno zrobiło się już w 2011 roku, gdy piłkarz strzelił gola Manchesterowi United. Po niespełna dobie w mediach pojawiła się informacja, jakoby Osama Bin-Laden został schwytany i zastrzelony przez amerykańskich komandosów. Rok później, w 2012 roku, po sukcesie Walijczyka świat obiegła informacja o śmierci Whitney Houston. Na liście Ramseya znaleźli się też między innymi: Robin Williams, David Bowie oraz Chester Bennington. Dla wielu teorie te wydają się być mocno naciągane. Wierzycie w takie przypadki? 

Sonda
Wierzysz w klątwę Ramseya?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze