Kizo

i

Autor: materiały prasowe // tiktok.com/@tv_cris

Kizo w wersji disco-polo! Z tego nagrania śmieją się wszyscy internauci

2022-06-28 14:47

Hit Disney umożliwił Kizo wejście na wyższy poziom popularności. Numer wygenerował setki milionów odsłon w sieci i doczekał się licznych coverów. Takiego jak ten z pewnością jeszcze nie słyszeliście! Jeden z artystów disco-polo, Kris Talisman, wziął na warsztat największy hit w karierze rapera, a wideo z występu w momencie stało się memem.

Piosenki Kizo są wielkimi hitami i jak widać, inspirują także innych twórców. Numer Disney, do którego teledysk wygenerował ponad 100 milionów odsłon, wciąż pozostaje najpopularniejszym kawałkiem w karierze rapera. Widać to szczególnie podczas koncertów, kiedy wszyscy fani pod sceną śpiewają z artystą kolejne wersy. I jak to bywa w przypadku gorących hitów, Disney doczekał się też wielu interpretacji. Na YouTubie bez problemu można znaleźć rozmaite covery wpadającego w ucho kawałka. Takiego wykonania, jakie prezentujemy poniżej, nie spodziewał się jednak chyba nikt. Znany fanom muzyki disco polo Kris Talisman postanowił się zmierzyć z największym hitem od Kizo, śpiewając go na żywo podczas jednego z plenerowych koncertów. Zamieszczone w aplikacji TikTok wideo z miejsca stało się viralem, docierając nawet do samego rapera. Kizo udostępnił nagranie na swoim Instagramie. Obok tego coveru ciężko przejść obojętnie!

Kizo na Eurowizji 2023?! Raper zaskoczył swoim wyznaniem!

Natsu o nowym projekcie, hejcie i związku z Dubielem

Kizo w wersji disco-polo!

To nagranie podbija polską sieć! Gdy Kris Talisman śpiewał hit Disney, z pewnością nie spodziewał się tego, że jeszcze tego samego dnia stanie się bohaterem licznych memów. Na profilu CRIS TV na TikToku pojawiły się fragmenty występu. Każdy z nich wygenerował od setek tysięcy do ponad dwóch milionów wyświetleń w niespełna dobę! 

Kiedy przedawkowałeś Kizzersy:

Kiedy mama kupiła ci bilety na Kizo:

Kiedy znalazłeś podejrzanie tanie bilety na Kizo:

Kizo - hejterzy i tak powiedzą, że to nie on - brzmią tytuły robiących furorę w sieci nagrań.

Co ciekawe, na jeden z filmików zareagował sam raper. Kizo udostępnił nagranie na swoim stories na Instagramie. Także Kris Talisman, czyli bohater memów, wykazał się sporym dystansem, publikując wideo, z którego śmieją się internauci. Was też porwał disco-polowy Kizo?

Sonda
Podoba ci się Kizo w wersji disco-polo?