Kizo

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER

Kizo na Eurowizji 2023?! Raper zaskoczył swoim wyznaniem!

2022-05-22 18:01

Eurowizja 2022 dobiegła końca, a polscy fani zastanawiają się, kto mógłby nas reprezentować w przyszłym roku. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, oczywiście w formie żartów, swoją kandydaturę zgłosił Kizo. Raper wyznał, że na spokojnie wygrałby konkurs, gdyby wystartował w nim z numerem Jetlag.

Kizo na Eurowizji 2023? To dopiero byłoby coś! Jeden z najpopularniejszych polskich raperów przymierza się do wydania kolejnego albumu studyjnego, który ma mocno odbiegać od tego, co do tej pory serwował jako artysta. Reprezentant Chillwagonu stawia w tym roku na wakacyjne bangery, które rozkręcą każdą imprezę. Dowodem na to są dwa zaprezentowane już single promujące krążek Ostatni taniec. Mowa oczywiście o kawałkach Lot i Huragan, które wygenerowały miliony odsłon na YouTubie. Już niebawem swoją premierę ma mieć kolejny utwór zwiastujący imprezowy materiał od Kizo. Tym razem raper zaprosił do współpracy Masnego Bena, znanego też internautom jako Boxdel. Fragment kawałka Jetlag pojawił się w mediach społecznościowych artysty i od razu mocno namieszał w głowach wszystkich fanów. Kizo żartuje, że gdyby w przyszłym roku wystartował z tym singlem w Konkursie Piosenki Eurowizji, na pewno by wygrał.

Kizo - koncerty Ostatni taniec 2022. Gdzie i kiedy gra raper? [DATY, MIASTA, BILETY]

Sonda
Eurowizja 2022 - czy jesteś zadowolony z wyników?

Kizo na Eurowizji

Chociaż można wnioskować, że Kizo żartował, składając obietnicę, że za rok wspólnie z Boxdelem wygrają Eurowizję, to patrząc na sukces Kalush Orchestra, nie byłby to wcale szalony pomysł. Po raz pierwszy w historii Eurowizji zwycięską piosenką okazała się być taka, która zawiera w swojej strukturze rapowane kwestie. A może Kizo wcale nie wkręca i za rok rzeczywiście zgłosi swoją kandydaturę? Skoro przełamywać schematy, to na całego!

Kizo

i

Autor: Instagram/kizo_wnik_058 Screen z Instagrama rapera Kizo
Young Leosia - pierwszy wywiad o polskim rapie, płycie i fundacji z Matą