Kizo rapuje z zespołem disco-polo. Nie byliśmy na to gotowi. Ten drill porwał wszystkich!

i

Autor: screen z Instagrama: www.instagram.com/reel/C4f6yLLoasy/ /// kizo_wnik_058

ALE BANGER!

Kizo naprawdę rapuje do disco-polo. Nie byliśmy na to gotowi. Ten drill porwał wszystkich!

2024-03-26 12:17

Kizo w jednym ze swoich rapowych kawałków nawijał, że może być królem disco. Nikt nie traktował tego poważnie aż do tego momentu. Raper wrzucił do sieci filmik, na którym buja się do klasyka muzyki disco-polo, hitu "Co ty mi dasz". Co więcej, w jego towarzystwie pojawili się oryginalni twórcy, czyli zespół M.I.G. Internauci już wiedzą - to będzie hit!

Spis treści

  1. Kizo rapuje Co ty mi dasz - nowa wersja
  2. Kizo i MIG - piosenka Co ty mi dasz [PREMIERA]

Kizo rapuje z zespołem disco-polo, co wywołało spore zaskoczenie wśród fanów. W przeszłości pojawiały się jedynie przeróbki, które stworzyli internauci bawiąc się sztuczną inteligencją. Brali próbkę głosu rapera, pisali tekst, a następnie wpasowywali ją do odpowiedniej piosenki weselnego gatunku muzycznego. Takie nagrania szybko zyskiwały popularność. Ba robił się viral! Teraz natomiast mamy do czynienia z oficjalną wersją, pod która podpisuje się Młody Klakson. To gość, który odniósł olbrzymi sukces, gdy tchnął drugie życie w piosenkę "Ostatnia nocka" czy "Lepszy model". Zainspirowany licznymi przeróbkami disco-polo z udziałem Patryka Wozińskiego wziął na swój warsztat piosenkę pt. Co ty mi dasz. Wszyscy jasno piszą, że to przeróbka kultowej piosenki, o którą nikt nie prosił, ale każdy potrzebował.

Budda kupił furę za 14 milionów złotych? Wrzucił filmik i wszystkim opadła kopara!

short_kizo_bletka_duet z podsiadło

Kizo rapuje Co ty mi dasz - nowa wersja

Pierwszy raz nowa wersja piosenki "Co ty mi dasz" z udziałem Kizo i jego rapową zwrotką wybrzmiała we wrześniu 2023 roku. Młody Klakson zagrał utwór przedpremierowo na jednej z imprez. Wtedy wideo podpisał: To nie AI… to prawdziwe życie. Co Ty mi dasz ale to DRILL ft. Kizo. hehe bo wiecie Kizo, disco polo. pozdro czekajcie na to.

Po kilku miesiącach Kizo spotkał się z zespołem MIG i lada chwila utwór zostanie oficjalnie wydany. Co więcej, jak udało nam się dowiedzieć, zrealizowany został teledysk, w którym Kizo leci helikopterem. Nagranie na koncie rapera na platformie TikTok w jeden dzień zebrało 1,5 mln wyświetleń oraz ponad 120 tysięcy polubień. Na Instagramie natomiast 800 tysięcy i 30 tysięcy polubień. Swoje zdanie na temat przeróbki wyraził między innymi Jacek Góralski, czy nawet Misiek Koterski. Oceńcie ją zresztą sami!

Sonda
Czy czekacie na nową wersję "Co ty mi dasz" z Kizo?

Kizo i MIG - piosenka Co ty mi dasz [PREMIERA]

Rapowo-disco-polowa wersja utworu "Co ty mi dasz" pojawiła się 26 marca 2024. Początkowo pojawiło się wyłącznie audio, ale wiedzieliśmy, że klip do tego drillu jest już gotowy. Ten pojawił się po godzinie 15:00.