Kizo - piosenka Nasze lato HITEM zanim została wydana. O czym jest i kiedy premiera?

2021-04-29 15:07
Kizo - piosenka Nasze lato HITEM zanim została wydana. O czym jest i kiedy premiera?
Autor: TVN/Wojciech Kurczewski / X-NEWS Kizo - piosenka Nasze lato HITEM zanim została wydana. O czym jest i kiedy premiera?

Nasze lato - to tytuł nowej piosenki Kizo. Utwór jeszcze zanim został oficjalnie wydany stał się wielkim hitem. Stało się tak za sprawą transmisji na żywo prowadzonej przez rapera i jej ogromnej liczbie kopii. Jak brzmi piosenka Nasze lato? Kiedy premiera gorącej nowości od Patryka Wozińskiego? Poznajcie wszystkie szczegóły już teraz.

Kizo - piosenka Nasze lato to godny następca hitu Lucky Punch. Fani momentalnie to stwierdzili po tym, gdy znany raper ujawnił podczas jednej z instagramowych relacji brzmienie swojego wakacyjnego utworu. Chwytliwy tekst, chillout, mocne podbicie basu, szybkie tempo i pozytywna energia, to wszystko jest w utworze Nasze lato. Zarówno nowa piosenka Kizo, jak i wielki hit, który zebrał ponad dwadzieścia milionów odtworzeń powstał we współpracy z Wac Toja. 

Kizo - wiek, wzrost, Popek, Fame MMA, waga, piosenki, płyty. Kim jest raper Chillwagon?

KOSTYRA do KIZO: ZAPALIMY LOLKA? [Najzabawniejsze momenty] LIVE CHARYTATYWNY

Kizo - nowa piosenka Nasze lato

Kizo zrobił ogromną niespodziankę swoim fanom, którzy obserwują go na Instagramie. Odpalił relację na żywo prosto ze studia nagraniowego, gdzie do tej pory powstało wiele hitów rapera. Osoby, które kliknęły w powiadomienie o transmisji prowadzonej przez Kizo nie spodziewały się, że za chwilę usłyszą jeden z najbardziej nośnych utworów nadchodzących wakacji. Artysta Swój singiel zapowiedział mówiąc: - Oficjalnie największy hit nadchodzących wakacji. Puszczam wam to tylko tutaj na lajwie. Odpalam, zróbcie głośniej sobie w telefonie. Numer nazywa się Nasze lato i zrobiliśmy go z Wacem. 

Kizo zrobił dla swoich obserwujących przedpremierę. Szybko jednak pojawiło się mnóstwo kopii tej transmisji, a co za tym idzie, jedna z wersji utworu Nasze lato, dostępna jest w internecie w słabej jakości. Jeden z filmików ujawniających utwór ma ponad 40 tysięcy wyświetleń. Fragment tekstu rapowanego przez Kizo:

(...)

Nikt nic, nie musi,

Bałtyckiе morze, Jetsky w naszym kolorze nad oceanem ktoś łowi węgorze nie da się drożej

Zrobię hit jak J. Balvin gdyby nie złoto zrobiłbym stage diving

[Refren]

Bruschetta w porcie, ty z jointem jak świeczka na torcie

Na blokach jak w kurorcie też mamy jak świeci słońce

Nasze lato Bentley, Lambo, Kali, Gelato

Toast za to

Nasze lato - premiera piosenki Kizo

Kizo często testuje cierpliwość swoich fanów wrzucając urywek utworu na InstaStories. Tam też często odpowiada na pytania fanów. Kilkanaście z nich dotyczyło właśnie daty premiery utworu Nasze lato. Naszym zdaniem, to będzie jeden z hitów, który może namieszać w Rap 20 w Radiu ESKA

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze