Kizo - wiek, wzrost, Popek, Fame MMA, waga, piosenki, płyty. Kim jest raper Chillwagon?

Kizo - wiek, wzrost, Fame MMA. Kim jest raper z Chillwagonu?
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER / EAST NEWS Kizo - wiek, wzrost, Fame MMA. Kim jest raper z Chillwagonu?

Kizo jest znany przede wszystkim fanom hip-hopu. Jeden ze współtwórców Chillwagonu to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Co trzeba wiedzieć o młodym artyście o niezwykle niskim głosie? Poznajcie go bliżej już teraz - na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Kizo - wiek
  2. Kizo - wzrost
  3. Kizo - waga
  4. Kizo - Fame MMA
  5. Kizo - piosenki, płyta
  6. Kizo - kim jest?

Kizo - wiek, wzrost, Fame MMA, waga, piosenki, płyta. Zastanawiacie się, kim jest raper z Chillwagonu? Kizo wzbudza duże zainteresowanie, nie tylko miłośników hip-hopowego świata. Teledyski rapera często pojawiają się na liście najpopularniejszych filmów w serwisie YouTube, więc zasięg popularności jest naprawdę bardzo duży. Kizo cieszy się również rosnącą uwagą świata sportowego. Wszystko po tym, gdy pojawił się w oktagonie czwartej edycji gali federacji Fame. Co prawda potężny zawodnik przegrał swoje starcie w debiucie, to trzeba przyznać, że w klatce zostawił całe serce. Kizo w swoim środowisku ma wizerunek twardego rapera, który przed niczym się nie cofnie.

Kizo - wiek

Ile lat ma Kizo? Wiek rapera, który dał się poznać za sprawą solowych bangerów, ale również numerów nagranych z Chillwagonem urodził się 26 czerwca 1994 roku. Oznacza to, że 2020 roku skończy 26 lat.

Kizo - wzrost

Ile wzrostu ma Kizo? W teledyskach wygląda, jakby mierzył blisko dwa metry. Tymczasem młody raper, który prywatnie jest dobrym kolegą Borixona, ma 178 centymetrów wzrostu. 

Kizo - waga

Waga Kizo również interesuje wiele osób. Potężny raper wniósł na wagę, podczas ważenia przed Fame MMA 4, równo 100 kilogramów.

KOSTYRA do KIZO: ZAPALIMY LOLKA? [Najzabawniejsze momenty] LIVE CHARYTATYWNY

Kizo - Fame MMA

Kizo na Fame MMA 4 zadebiutował w okrągłej klatce. Jego rywalem był równie silny, co wymagający, Marcin Makowski. Kizo przygotowywał się do tej walki skupiając się przede wszystkim na technice i motoryce. Nie przyniosło to zamierzonych efektów, ale nie zmienia to faktu, że pokazał w oktagonie duże serce. Przegrał w trzeciej rundzie po przerwaniu przez sędziego. Kizo swoje drugie starcie na Fame MMA da już 6 marca 2021. Rywalem twórcy hitu Lucky Punch będzie Popek Monster. 

Kizo - piosenki, płyta

Kizo swoje pierwsze utwory udostępniał w 2009 roku. Miał wówczas 15 lat. W 2017 roku w projekcie Troya, który współtworzył z Aero i Specem, wypuścił album Troya. Rok później wydał swój debiutancki, solowy i w pełni legalny album Ortalion, a pojawił się on w nakładzie Step Records. Kilka miesięcy później pojawił się krążek Czempion. W tym samym roku dołączył do Chillwagonu, czyli ekipy, którą stworzył Borixon - niegdyś członek Gangu Albanii. Razem wydali między innymi utwory: małpa, jolka, kwit czy wowowo. 

Najpopularniejszym solowym teledyskiem Kizo jest Czempion nagrany z Malikiem Montaną. Tyle samo wyświetleń, czyli 18 milionów, ma numer Życie jest piękne, który nagrany został we współpracy z Tymkiem.

Kizo - kim jest?

Kizo, a tak naprawdę Patryk Woziński. To raper i autor tekstów, który urodził się 26 czerwca 1994 w Gdańsku.

Najnowsze