Kinga Kipigroch WYGRA The Voice Kids?! Jej energia i anielski głos wywołują ciarki!

i

Autor: screen z wideo na YouTube: Kinga Kipigroch / The Voice Kids Kinga Kipigroch WYGRA The Voice Kids?! Jej energia i anielski głos wywołują ciarki!

Kinga Kipigroch WYGRA The Voice Kids?! Kim jest dziewczyna z anielskim głosem?

2023-04-29 19:35

Spokojna, wrażliwa i skromna - taka na co dzień jest Kinga Kipigroch. W momencie, gdy pojawia się na scenie pokazuje swoje drugie oblicze i uwalnia się z niej ogromna energia! Dwunastoletnia uczestniczka The Voice Kids 6 z mocnym uderzeniem rozpoczęła swoją przygodę w muzycznym show. Na ten głos trzeba zwrócić uwagę!

Kinga Kipigroch - kim jest? To ona miałaby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Doskonale rozpoczęła przygodę z muzycznym programem dla dzieci i już w przesłuchaniach w ciemno udowodniła, że będzie walczyć o najwyższy cel. Śpiewając bardzo trudną piosenkę My Heart Will Go On zachwyciła trenerów, a co więcej otrzymała owacje na stojąco zgromadzonej w studio publiczności. Występ dziewczynki z Witkowic oczarował także internautów, którzy są zaskoczeni tym, z jaką łatwością młoda dziewczyna wydobywała z siebie dźwięki. Wyszła na scenę i bez stresu, z dużą pewnością wykonała swoje zadanie. Można się zastanawiać, czy były to wyżyny jej umiejętności, ale jedno jest pewne. Zapewne jeszcze nas zaskoczy choć niektórzy już teraz stwierdzili, iż Kinga Kipigroch to następczyni Celine Dion.

Kinga Kipigroch - kim jest?

Kinga Kipigroch ma 12 lat i na co dzień jest wesołą, uśmiechniętą oraz wrażliwą dziewczynką. Śpiewa od najmłodszych lat, jednak dopiero od roku uczęszcza na zajęcia wokalne, w czasie których szlifuje swój wokal. Wolny czas spędza na rysowaniu, jeździe na rowerze lub rolkach. Uwielbia czytać książki. W przyszłości chciałaby zostać śpiewającym lekarzem.

To najsłodsza uczestniczka The Voice Kids! Uroczym śpiewem roztopiła serca trenerów

12-letnia następczyni Celine Dion w The Voice Kids

Kinga Kipigroch w The Voice Kids 6 - występ

Wniebowzięty Dawid Kwiatkowski, zauroczona Cleo oraz zachwycony duet Tomson i Baron. Wszyscy trenerzy wcisnęli przycisk odwracający fotel i nie ma się co dziwić, bo to był niewątpliwie jeden z najlepszych występów szóstej edycji The Voice Kids. Choć jest bardzo wrażliwą, skromną i cichą nastolatką, to na scenie potrafi pokazać ogromną energię!

W najbliższym czasie jej wokal jeszcze bardziej poznają chłopaki z Afromental. To właśnie pod ich skrzydłami dwunastolatka będzie szlifować swoje umiejętności! Czy to ona wygra program? Przekonamy się w najbliższych tygodniach, ale swoje zdanie możecie wyrazić w sondzie poniżej.

Sonda
Kinga Kipigroch wygra The Voice Kids 6?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE