To najsłodsza uczestniczka The Voice Kids! Uroczym śpiewem roztopiła serca trenerów

i

Autor: The Voice Kids Poland To najsłodsza uczestniczka The Voice Kids! Uroczym śpiewem roztopiła serca trenerów

To najsłodsza uczestniczka The Voice Kids! Uroczym śpiewem roztopiła serca trenerów

2023-03-06 12:54

Uśmiech na twarzy rodziców, duma, zachwyt trenerów i oczarowanie internautów. Ta uczestniczka skradła serca dosłownie wszystkich. Tym bardziej, że na muzycznej scenie programu wykonała trudny utwór, pod którym podpisuje się Zdzisława Sośnica. Przekonajcie się na własne uszy, że to najsłodsza uczestniczka The Voice Kids w całej historii!

Spis treści

  1. Gracjana Górka - kim jest?
  2. Gracjana Górka występ w The Voice Kids

To najsłodsza uczestniczka The Voice Kids i co do tego nie mamy żadnych wątpliwości! Internauci również, bo wyrażają swoje oczarowanie w komentarzach na profilach w mediach społecznościowych muzycznego programu. W przeszłości tytuł najbardziej urokliwego wokalisty należał do Oliwiera Szota. Przed laty ten słodziak zaśpiewał Ulepimy dziś bałwana i skradł serca. Teraz zaszczyt najsłodszej komentujący wręczyli 9-latce z Lublina. Kim jest uczestniczka Voice Kids 6, o której mowa? To Gracjana Górka, która w przesłuchaniach w ciemno wykonała trudny utwór Zdzisławy Sośnickiej pt. Pożegnanie z bajką. Trenerzy mając odwrócone fotele i nie wiedząc, jak wygląda występująca na scenie dziewczynka od razu wyrazili swoje zachwycenie. Po kilkudziesięciu sekundach zdecydowali się wcisnąć guzik i powalczyć o Gracjanę do swojej drużyny!

Kornelia Sadowska w poruszającym hicie Eda Sheerana. Kim jest uczestniczka Voice Kids 6?

The Voice Kids: Cleo nie była w stanie przestać płakać

Gracjana Górka - kim jest?

Gracjana Górka ma zaledwie 9 lat. Rodzice mówią, że jest energiczną i radosną dziewczynką. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła niedawno, bo mając 6 lat. Dowiedzieliśmy się, iż śpiewu uczy się w Studiu Muzyki Rozrywkowej w Lublinie. Jednocześnie jest też uczennicą Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Lublinie w klasie skrzypiec. Poza śpiewaniem bardzo lubi aktywnie spędzać czas, jeżdżąc na rolkach, rowerze, a zimą na nartach. Kocha zwierzęta i lubi pomagać innym. W przyszłości chciałaby zostać śpiewającym lekarzem.

Gracjana Górka występ w The Voice Kids

Gracjana Górka występując w The Voice Kids najbardziej skradła serca Tomsona i Barona oraz Cleo. Równie zauroczony Dawid Kwiatkowski nie zdecydował się odwrócić swojego fotela. Gracjana podjęła trudną, ale słuszną decyzję. Jej trenerką jest wykonawczyni hitu Łowcy gwiazd. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE