DUO DESTINY - artyści cyrkowi z Mam Talent! Co o nich wiemy?

2018-12-01 21:53
Duo Dastyny
Autor: Materiały prasowe

Kinga Grześków i Gonzalo Roque to niezwykły duet. Dowiedzcie się oni więcej na ESKA.pl 

Występują razem od około 2,5 lat. Wcześniej znali się z zawodów i turniejów międzynarodowych. Kiedy Kinga 3 lata temu dostała propozycję pracy w show na Majorce potrzebowała partnera do pary. Napisała wiadomość na facebooku do akrobatów których kojarzyła z zawodów. Gonzalo zdecydował się w ciągu 24 godzin. Zostawił poukładane życie w Portugalii i wyjechał na 8 miesięcy. Nie mieli wtedy swojego głównego numeru, zakończyli kontrakt ale 2 miesiące później dostali propozycję kolejnego, rozpoczęli treningi i w ciągu 2 miesięcy stworzyli swój własny pierwszy numer. Po tym wyjeździe zdecydowali się założyć “Duo Destiny”.

Kinga Grześków - co wiemy o akrobatce? 

Kinga ma 22 lata i jest z Zielonej Góra. W wieku 7 lat zaczęła uprawiać akrobatykę sportową. Mając 11 lat została powołana do kadry narodowej i przez 6 lat reprezentowała Polskę na arenie międzynarodowej. Po zakończonej karierze w 2012 roku dalej kontynuowała rozwijanie swoich artystycznych talentów. Kinga interesuje się filmografią, reżyserią i edycją filmową. Hobbistycznie i amatorsko montuje swoje filmy.

Gonzalo Roque - co wiemy o artyście? 

Gonzalo ma 29 lat i pochodzi z Samora Correia. Artysta Cyrkowy. Zaczął uprawiać akrobatykę w wieku 11 lat. W wieku 15 lat dołączył do kadry narodowej w Portugalii. W 2013 r. zakończył swoją karierę i zostawił sport na ponad 2 lata. Wrócił, gdy dostał propozycję wyjechania na Majorkę z Kingą. Chcieliby pokazać jak bardzo współczesny cyrk różni się od jego stereotypowego wyobrażenia oraz zainspirować młodsze pokolenia. Gonzalo jest pasjonatem piłki nożnej. W wolnych chwilach lubi robić zdjęcia.

Duo Destiny w finale!

Duo Destiny brali udział w pierwszym półfinale Mam Talent 2018. Dali jeden z najlepszych występów, co dało im awans do wielkiego finału.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze