Margaret na Eurowizji 2019? Wybrała kraj, który chce reprezentować!

i

Autor: wbf

Margaret na Eurowizji 2019? Znamy kraj, który może reprezentować!

2018-10-25 12:48

Margaret idzie po kolejny sukces w swojej karierze! Czy faktycznie zdecydowała się wziąć udział w Eurowizji? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl

Margaret na Eurowizji 2019 to spełnienie marzeń wielu tysięcy fanów artystki w Polsce i Europie. Choć już jest popularna, wszyscy liczą, że za sprawą Konkursu Piosenki Eurowizji jej kariera na świecie nabierze szaleńczego tempa. 25 października o całej sprawie napisał bardzo popularny szwedzki tabloid Aftonbladet. Według informatorów Gosia Jamroży zaczęła starać się wywalczyć udział w Melodiefestivalen, czyli tamtejszych preselekcjach.

Margaret Eurowizja 2019 - kiedy decyzja?

Margaret, jak dowiadujemy się z serwisu aftonbladet.se, stara się o bilet pozwalający jej reprezentowanie Szwecji na Eurowizji 2019. W ubiegłym roku startując w Melodiefestivalen odniosła znaczący sukces i to wszystko mimo tego, że szwedzka telewizja SVT nie wierzyła w powodzenie artysty z innego kraju. Gosia śpiewając hit In My Cabana bez większych problemów przebrnęła przez kilka etapów szwedzkich preselekcji, a w finale zajęła ostatecznie wysokie, 7. miejsce. 

Osoby, które przekazały tę informację tabloidowi Aftonbladet, poinformowały również, że szwedzki nadawca telewizyjny SVT - biorąc pod uwagę wysokie miejsce w finale preselekcji - powinien zapewnić jej miejsce w gronie wszystkich uczestników eliminacji! Na razie oficjalnie nie wiadomo, czy Margaret zdecyduje się na udział w Melodiefestivalen. Wiadomo natomiast, że artystka wróciła do studia nagraniowego i szykuje kolejne hity!

Co więcej tabloid ujawnił również dwa inne nazwiska artystów, którzy są bardzo blisko uczestnictwa w Melodiefestivalen 2019. Bliska jest Ann Louis Hanson oraz Magnus Carlsson, twórca megahitu Live Forever! Aktualnie, jak podaje serwis eurowizja.org, potwierdzeni uczestnicy, to: Wiktoria Johansson, Nano, Oscar Enestad oraz Avingarna.

Eurowizja 2019 Izrael: GDZIE i KIEDY finał? Kto z Polski na Eurowizji? [DATA, MIASTO]