Kim jest Olivia Rodrigo? Jej piosenka drivers license robi w sieci furorę!

Olivia Rodrigo
Autor: Screen z YT: Olivia Rodrigo - drivers license (Official Video) / Olivia Rodrigo

Kim jest Olivia Rodrigo? Piosenka młodej wokalistki drivers license robi w sieci prawdziwą furorę, chwilę od publikacji w sieci! Skąd pochodzi utalentowana piosenkarka, której utwór podoba się samej Taylor Swift? Więcej informacji znajdziecie poniżej!

Kim jest Olivia Rodrigo? 17-latka wydała debiutancki kawałek zatytułowany drivers licence i rozkochała w sobie niemalże całe młodsze pokolenie. Co więcej, na utwór nastolatki zwróciła nawet uwagę sama Taylor Swift, która pochwaliła jego wykonanie komentując singiel w mediach społecznościowych. Oliwia długo nie mogła uwierzyć w opublikowany komentarz popularnej piosenkarki, tym bardziej, że od wielu lat jest jej wierną fanką. Piosenka driver license od kilku dni krąży po internecie i zbiera milionowe wyświetlenia. W ciągu zaledwie kilku dni oficjalny teledysk do utworu obejrzało niespełna 10 milionów internautów, to jednak nie koniec sukcesów 17-latki. Jej piosenka jest także prawdziwym hitem na platformie TikTok, który jak wiemy zainstalowany jest na telefonie u prawie każdego nastolatka.

Kim jest Oliwia Rodrigo i co o niej wiemy? 17-latka swoją popularność w dużej mierze zawdzięcza serialowi, w którym grała, a mowa o produkcji High School Musical: The Musical: The Series, która jest inspirowana słynnym High School Musical.

Kim jest Olivia Rodrigo? 

Olivia Rodrigo to bardzo uzdolniona 17-latka, która zrobiła ostatnimi czasy furorę w branży muzycznej. Wokalistka opublikowała swój debiutancki singiel driver license, który zgarnął prawie 10 milionów wyświetleń. Nastolatka jest uzdolniona aktorką i jak widać na załączonym obrazku również piosenkarką. Gwiazda urodziła się w Kalifornii i pomimo młodego wieku robi światową karierę. 

Najnowsze