David Guetta - płyta już gotowa? Mamy 5 dowodów, że warto na nią czekać!

2018-08-02 15:17
David Guetta - płyta już gotowa? Mamy 5 dowodów, że warto na nią czekać!
Autor: fot. SYSPEO/SIPA/EAST NEWS

Nowa płyta Davida Guetty to marzenie wielu słuchaczy! Kiedy francuski producent wypuści swój szósty krążek? Data premiery i szczegóły wydawnictwa - na ESKA.pl

David Guetta już blisko cztery lata nie wydał żadnej płyty. Ostatni krążek, zatytułowany Listen, pojawił się w listopadzie 2014 roku. W ostatnim czasie francuski producent wydał kilka hitowych utworów. Świetnie na imprezach i w stacjach radiowych rozkręcił się numer pt. Like I Do, nagrany z Martinem Garrixem oraz Brooks. Słuchacze doskonale bawili się również przy kawałku Your Love. Guetta w lipcu wydał letni kawałek, w którym swojego głosu użyczyła Anne-Marie. Wiele osób twierdzi, że Don't Leave Me Alone, to jeden z najlpszych singli tego artysty w ostatnim czasie. Jeszcze wcześniej legendarny DJ nagrał uwielbiany przez Polaków, singiel pt. Flames. Gościnnie w nagraniu pojawiła się Sia.

David Guetta nowa płyta - data premiery

Kiedy nowa płyta Davida Guetty? Wytwórnia Warner Music Polska potwierdziła, że siódmy studyjny krążek francuskiego DJ-a pojawi się jeszcze w 2018 roku! Dlaczego warto na nią czekać? 

  1. Oryginalność: Francuski producent z pewnością znowu zaskoczy nowymi brzmieniami. Będzie to zapewne zupełnie inna płyta niż te poprzednie.
  2. Poprzednie utwory: Piosenki, które wydał na niedługi czas przed nowym krążkiem zwiastują, że będzie to hitowy krążek! Każdy numer zapewne zostanie hitem w stacjach radiowych.
  3. Masa gwiazd: Francuski producent uwielbia pracę z młodymi i utalentowanymi artystami. Możemy się spodziewać, że na krążku pojawią się Wasze ulubione gwiazdy. 
  4. Niezawodność: Jeden z najpopularniejszych DJ-ów nigdy jeszcze nie zawiódł fanów. Swoje utwory tworzy z niezwykle dużą dokładnością. 
  5. Uwielbia polskich fanów: Być może David Guetta w momencie wydania siódmej studyjnej płyty ogłosi trasę koncertową promującą wydawnictwo? Mamy nadzieję, że tak się stanie!

Obecnie Francuz podróżuje po świecie, dając sety didżejskie i rezydując w klubach na Ibizie. Niedawno dowiedzieliśmy się, że właśnie m.in. na koncertach zarobił 15 milionów dolarów i wylądował na 8. miejscu listy Forbesa.

Najbogatsi DJ-e - kto, ile zarobił ostatnim roku? Najbogatszy ma 48 milionów dolarów!

Najnowsze