Kiedyś była wielką idolką nastolatków. Teraz powraca po 11 latach!

2019-09-25 13:12
Lindsay Lohan
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Kto z nas z sentymentem nie ogląda dziś takich produkcji jak Wredne dziewczyny czy Garbi: super bryka? W czasach, kiedy miały one swoją premierę, Lindsay Lohan była prawdziwą idolką dla milionów nastolatków na całym świecie. Nie każdy jednak pamięta, że popularna aktorka zajmowała się również tworzeniem muzyki, a nawet wydała całą płytę! Po 11 latach od zaprezentowania światu ostatniego kawałka, Lindsay powróciła z nowym singlem. Czy ma szansę na wielki powrót? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Lindsay Lohan - nowa piosenka to zapewne niemałe zaskoczenie dla osób, które kojarzą ją przede wszystkim z aktorstwem, bądź burzliwym życiem prywatnym. Amerykańska gwiazda jest doskonałym przykładem na to, że osiągnięty w młodym wieku sukces może czasami przysporzyć więcej złego, aniżeli dobrego, jeśli nie ma się wokół siebie odpowiednich ludzi. Patrząc jednak na najnowsze zdjęcia Lindsay, można odnieść wrażenie, że wreszcie wyszła na prostą. Co więcej, wiele wskazuje, że jest ona gotowa na wielki powrót! Do sieci trafił pierwszy od jedenastu lat kawałek nagrany przez Lohan, zatytułowany Xanax.

Lindsay Lohan - nowa piosenka 2019

W przeciwieństwie do wielkich gwiazd muzyki, Lindsay Lohan nie umieściła swojego najnowszego kawałka w serwisach streamingowych, a jedynie na Instagramie! Zaskoczeniem dla słuchaczy może być również fakt, że Xanax powstał we współpracy z fińską artystką Almą, której hity są doskonale znane mieszkańcom naszego kraju. W opisie do amatorskiego klipu, który prezentujemy poniżej, Lindsay napisała, że jest on kompilacją najważniejszych, jej zdaniem, wartości w życiu - rodziny, miłości, osiągania celów oraz pozostawiania przeszłości w tyle. Wideo można zobaczyć, klikając TUTAJ.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze