Kiedy urodzi Wersow? Data narodzin dziecka Friza nie jest tajemnicą!

i

Autor: screeny z filmów: WYSTĄPIŁAM W PROGRAMIE KUBY WOJEWÓDZKIEGO! *BACKSTAGE* / JESTEM W CIĄŻY! *REAKCJE* // WERSOW Kiedy urodzi Wersow? Data narodzin dziecka Friza nie jest tajemnicą!

Kiedy urodzi Wersow? Data narodzin dziecka Friza nie jest sekretem!

2023-05-15 10:12

Kiedy urodzi Wersow? Fani z dużą niecierpliwością czekają na ogłoszenie przyjścia na świat potomkini popularnych gwiazd internetu. Będzie to jedno z najszerzej komentowanych wydarzeń, w całej historii polskiego showbiznesu. Wiadomo już, w którym miesiącu ciąży jest Weronika Sowa i w którym miesiącu urodzi! Dziecko Friza przyjdzie na świat naprawdę już niebawem!

Spis treści

  1. Kiedy urodzi Wersow 2023?
  2. W którym miesiącu ciąży jest Wersow?

Kiedy urodzi Wersow? W którym miesiącu ciąży jest Wersow? Doskonale wiemy, że data narodzin dziecka Friza intrygowała fanów od momentu ogłoszenia szczęśliwej nowiny. Fani Weroniki Sowy zaczęli typować datę po wielkości brzucha, a co więcej bawili się w różne symulacje odnośnie tego, jak będzie wyglądać maleństwo Youtuberów. Ciąża Wersow ogłoszona została w drugiej połowie lutego 2023 a od tamtego czasu dowiedzieliśmy się chociażby, że będzie to córka. Widzowie zostali również nakierowani na to, jak będzie mieć na imię. Para postawi na tradycyjne, a nie wyszukane imię. Influencerka początkowo nalegała na Karola Wiśniewskiego, by ich potomkini miała dwuczłonowe nazwisko, czyli Sowa-Wiśniewska. Ostatecznie po dłuższej rozmowie, wymieniając argumenty wiadomo, że dziecko przyjmie nazwisko ojca. I to już naprawdę niebawem!

Ile zarabia Friz 2023? OGROMNA kwota, do której oficjalnie się przyznał!

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Kiedy urodzi Wersow 2023?

To, kiedy urodzi Wersow jest wiadome orientacyjnie. Popularna influencerka w połowie marca 2023 pojawiła się w Warszawie i wzięła udział w programie Kuby Wojewódzkiego. To właśnie tam ujawniła datę, potwierdzając jednocześnie teorię internetowych detektywów. Fani od samego początku typowali, że Weronika Sowa urodzi pod koniec czerwca lub na początku lipca. Dowody na słuszność tego terminu przedstawili opierając się na wypowiedzi Sowy w czasie jednego z filmów. Wersow według tego, co wiemy, urodzi w połowie lub drugiej połowie czerwca 2023.

W którym miesiącu ciąży jest Wersow?

Gwiazda przekazała członkom projektu Genzie, że na zdjęciu USG widać już rączki i nóżki, a jak wiadomo właśnie te części ciała są ukształtowane w dziesiątym tygodniu ciąży. Oznacza to, że pod koniec roku była w około 14. tygodniu ciąży, a w momencie ogłaszania radosnej nowiny miałaby być już w 22. tygodniu, czyli dokładnie to 20. tydzień życia dziecka i 5 miesiąc (II trymestr) ciąży. W drugiej połowie marca 2023 była w 6. miesiącu ciąży.

Czy według prawa Friz jest ojcem dziecka Wersow? Ulubiony prawnik wyjaśnia!

Sonda
Imię dla dziecka Friza i Wersow - które najlepsze?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE