Czy według prawa Friz jest ojcem dziecka Wersow? Ulubiony twórca wyjaśnia!

i

Autor: screeny z filmów na YouTube: https://www.youtube.com/@Prawo.Marcina / https://www.youtube.com/watch?v=_MviH2Kzopc Czy według prawa Friz jest ojcem dziecka Wersow? Ulubiony twórca wyjaśnia!

Czy według prawa Friz jest ojcem dziecka Wersow? Ulubiony prawnik tłumaczy!

2023-03-02 13:20

Wiadomość o tym, że Wersow jest w ciąży wywołała ogromną radość wśród internautów. Najwięksi fani Friza cieszą się, że zostanie on ojcem i będzie mógł pokazywać piękno życia swojemu potomkowi. Prawo Marcina, czyli internetowy twórca, który chętnie częstuje swoich widzów ciekawostkami postanowił opowiedzieć o tym, jak wygląda sytuacja prawna, w momencie, gdy Karol Wiśniewski i Weronika Sowa nie mają ślubu. Poznajcie jego komentarz już teraz.

Czy według prawa Friz jest ojcem dziecka Wersow? Autor kanału Prawo Marcina postanowił zaserwować swoim widzom dość mocną i wzbudzającą uwagę ciekawostkę. Dla niektórych osób mogła ona okazać się zbyt kontrowersyjna, ale faktycznie to dość intrygująca kwestia. Dlaczego? Wszystko dlatego, że nie wiemy, czy Wersow i Friz wzięli ślub. Internetowi detektywi uważają, że tak serwując przy tym mocne dowody. Jednym z argumentów, że para już przyrzekała sobie miłość, wierność oraz uczciwość, jest obrączka, która od niedawna została zauważona na palcach Weroniki Sowy. Niektórzy typują, że para pobrała się w styczniu 2023. Oficjalnych informacji jak nie było, tak nie ma. W kwestiach prawnych, to czy para jest po ślubie ma spore znaczenie dla dziecka.

Friz i Wersow wzięli POTAJEMNY ślub? TEN niebagatelny szczegół zwraca uwagę!

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Czy według prawa Friz jest ojcem dziecka Wersow?

Czy według prawa Friz jest ojcem dziecka Wersow? Tak brzmi tytuł filmu, który pojawił się na kanale Prawo Marcina. Internetowy twórca, który na YouTube ma 264 tysięcy subskrybentów, a na TikToku obserwuje go 2,1 miliona użytkowników postanowił wytłumaczyć, jakie są zależności w kwestii ojcostwa. Prawnik Marcin Kruszewski opowiedział:

W świetle prawa nie jest to takie oczywiste. Wszystko przez to, że nie są małżeństwem. W świetle prawa dziecko Wersow automatycznie nie staje się dzieckiem Friza.

- opowiada w filmie autor i wskazuje na konkretny artykuł w Kodeksie prawa rodzinnego i opiekuńczego. W dalszej części dodaje:

Oczywiście, co się zapewne stanie, Friz może uznać to dziecko nawet przed jego urodzeniem. Wersow wtedy będzie musiała potwierdzić ojcostwo swojego partnera. 

Oczywiście mogą wziąć też ślub w międzyczasie. Filmik, który pojawił się na kanale Prawo Marcina w serwisie YouTube zebrał mnóstwo łapek w górę i ponad 100 komentarzy. Jak już wiemy Friz i Wersow nie mają ślubu.

Wersow - płeć dziecka przypadkowo ujawniona?! Narzeczona Friza powiedziała TO za szybko

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE