Kiedy jest Eurowizja Junior 2022? O której godzinie się zaczyna?

2022-12-05 15:47
Kiedy jest Eurowizja Junior 2022? O której godzinie się zaczyna?
Autor: junioreurovision.tv Kiedy jest Eurowizja Junior 2022? O której godzinie się zaczyna?

Eurowizja Junior 2022 wzbudza mnóstwo emocji. Polacy pokładają nadzieję w swojej utalentowanej reprezentantce. Liczą na to, iż uda jej się wygrać konkurs, jako trzecia Polka w historii. Sprawdziliśmy, kiedy dokładnie wokaliści zmierzą się ze sobą oraz o której godzinie należy zasiąść przed telewizorem!

Kiedy jest Eurowizja Junior 2022? O której godzinie się zaczyna? Eurowizja Junior 2022 jest tak samo emocjonującym wydarzeniem, jak pierwotna wersja konkursu - Eurowizja. Polska miała okazję wygrać już dwa razy. W 2018 roku Roksanie Węgiel udało się jako pierwszej. Rok później Viki Gabor powtórzyła jej sukces. Fani formatu liczą na to, iż tym razem Laura Bąkiewicz zajdzie daleko. Dziewczyna już jest w Armenii, w której odbywa się kolejna edycja. Muzyków, jak co roku, oglądać będzie można w ramówce Telewizji Polskiej. Oto dokładna data Eurowizji dla najmłodszych, wraz z godziną, o której się rozpocznie!

Eurowizja Junior 2022 - tak ma wyglądać występ Polski! To pierwsza taka sytuacja w historii konkursu

Zrobiłam FIT kalendarz adwentowy | ESKA XD - Fit vlog #63

Eurowizja Junior 2022 - kiedy? O której godzinie?

Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2022 rozpocznie się już 11 grudnia. Miejsce, w którym się odbędzie jest oczywiście Armenia. To oni zwyciężyli poprzednią edycję uwielbianego formatu. Fani widowisko oglądać będą mogli w ramówce TVP 1, TVP Polonia oraz TVP ABC. Dokładna godzina to 16:00. Wszystko potrwa do około 19:00.

Eurowizja Junior 2022 - uczestnicy. Piosenki i reprezentanci wszystkich krajów

Laura Bąkiewicz - kim jest reprezentantka Polski?

Laura Bąkiewicz mieszka w koninie, w roku 2022 skończyła 11 lat. Dziewczynka zajmuje się nie tylko muzyką, ale także dubbingowaniem, dzięki czemu wypowiada się naprawdę fenomenalnie. Brała udział w znanym programie - The Voice of Poland. Została wyłoniona zwyciężczynią Szansa na Sukces. Eurowizja Junior. Dzięki temu została reprezentantką na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Sonda
Uważasz, że Polska ma szansę wygrać tegoroczną Eurowizję Junior?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze