Eurowizja Junior 2022 - tak ma wyglądać występ Polski! To pierwsza taka sytuacja w historii konkursu

2022-12-05 12:00
Eurowizja Junior 2022 - Polska
Autor: TVP / junioreurovision.tv Laura Bączkiewicz - reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2022.

Eurowizja Junior 2022 będzie szansą na trzecie historyczne zwycięstwo dla Polski. Naszą tegoroczną reprezentantką jest Laura Bączkiewicz, która wygrała specjalną edycję Szansy na sukces. Znana jest już pewna ciekawostka na temat jej występu. Okazuje się, że pojawi się motyw, który nigdy wcześniej nie został użyty w konkursie. Organizatorzy początkowo nie chcieli się na niego zgodzić!

Eurowizja Junior 2022 będzie miała swojego zwycięzcę już za kilka dni. Naszą tegoroczną reprezentantką jest Laura Bączkiewicz, która wygrała dziecięcą edycję Szansy na sukces. W Erywaniu zaśpiewa piosenkę To The Moon. Fani konkursu od dnia jej wyboru zastanawiali się, jak będzie wyglądać jej występ. Choć cały koncept nadal jest tajemnicą, poznaliśmy pewną ciekawostkę na temat tego, co zobaczymy na scenie. W piątek 2 grudnia w siedzibie Telewizji Polskiej odbyła się konferencja prasowa z reprezentantką Polski oraz osobami z naszej delegacji. Pojawił się tam między innymi Konrad Smuga, czyli reżyser występu Laury Bączkiewicz. Co zdradził?

Eurowizja Junior 2022 - zasady głosowania. Jak głosować na Polskę?

Eurowizja Junior 2022 - najwięksi faworyci 20. edycji konkursu

Eurowizja Junior 2022 - występ Polski

W rozmowie z Dziennikiem Eurowizyjnym Konrad Smuga zdradził, że w polskim występie pojawi się motyw, który nigdy wcześniej nie został użyty na Eurowizji Junior. - Występ zacznie się od nagranego materiału i w taki sposób też się skończy, tego jeszcze nie było na Eurowizji Junior i nawet mieliśmy problem, by organizatorzy to zaakceptowali, ale się udało. Nie chcę zdradzać nic więcej - zdradził reżyser.

Eurowizja Junior 2022 - piosenka Hiszpanii podbija TikToka! Carlos Higes wygra konkurs?

Eurowizja Junior 2022 - kiedy?

Kiedy odbędzie się Eurowizja Junior 2022? Po zeszłorocznym konkursie w Paryżu zdecydowano, że impreza ponownie odbędzie się w grudniu. Wcześniej dziecięcy konkurs zazwyczaj odbywał się w listopadzie. 20. edycja zagości w Armenii w niedzielę, 11 grudnia 2022.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze