Kiedy będzie ciepło 2023? TAKIEJ prognozy nikt się nie spodziewa!

i

Autor: Hubert Hardy/REPORTER/EAST NEWS Kiedy będzie ciepło 2023? TAKIEJ prognozy nikt się nie spodziewa!

Kiedy będzie ciepło 2023? TAKA prognoza napawa optymizmem!

2023-03-05 16:35

Kiedy będzie ciepło 2023? Kiedy przyjdzie wiosna i na termometrach zrobi się kilkanaście stopni na plusie? Pytania zadają wszyscy stęsknieni promieni słońca, ale od razu dajemy znać, że muszą uzbroić się w cierpliwość. Od początku lutego 2023 mamy do czynienia z siarczystym mrozem, który tak szybko nie odpuści. Prognoza pogody do sprawdzenia na naszej stronie.

Spis treści

  1. Kiedy będzie ciepło 2023? Prognoza pogody
  2. Ciepło w Polsce 2023 - kiedy?
  3. Jaka będzie wiosna 2023? [PROGNOZA]

Kiedy będzie ciepło 2023? Prognoza pogody

To, kiedy będzie ciepło 2023 najbardziej interesuje osoby, które z niecierpliwością czekają na pierwsze rozgrzewające skórę promienie słońca. Wydawało się, że po pogodnej drugiej części grudnia i rekordowo ciepłym styczniu wiosna 2023 przyjdzie do nas niespodziewanie szybko. Tymczasem luty przywitał nas opadami śniegu i potężnymi mrozami znad Syberii.  Jak pokazuje długoterminowa prognoza pogody tak też będzie przez cały miesiąc. Niskie temperatury 5, 6 i 7 lutego to wynik pełni śnieżnego Księżyca, ale kolejne uderzenie mrozów spodziewane jest między 18 a 24 lutego. Później można spodziewać się rozpogodzeń i temperatur sięgających od 4 do 7 stopni Celsjusza. Nie powiemy jednak wtedy o nadejściu wiosny.

Ciepło w Polsce 2023 - kiedy?

Meteorologiczny sezon zimowy obejmuje miesiące grudzień, styczeń, luty. Minęły już pierwsze dwa miesiące, co oznacza, że wkroczyliśmy w ostatni miesiąc sezonu zimowego. Ma być on najzimniejszy z dotychczasowych dwóch i dlatego też wiele osób z dużą radością przyjmie informację o nadejściu wiosny. Ciepło w Polsce 2023 zrobi się dopiero po 15 marca 2023. Wtedy na termometrach będzie od 10 stopni Celsjusza w Warszawie, 11 w Krakowie, Łodzi i Rzeszowie, po 13 stopni w Poznaniu, 14 stopni we Wrocławiu. Jednocześnie w marcu spodziewane są opady deszczu. W drugiej połowie miesiąca praktycznie codziennie będą nam one towarzyszyć. Prawdziwe wiosenne ciepło nadejdzie na początku kwietnia. Na termometrach w cieniu odnotowywane będą temperatury od 11 do 19 stopni Celsjusza w Warszawie, Gdańsku i Krakowie, a także od 13 do 22 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Sprawdźcie poniżej wideo, jaka będzie wiosna 2023.

Jakie będzie lato 2023? Przed nami PIEKIELNE upały jakich jeszcze nie było!

Hity stycznia 2023 - oto najlepsze piosenki miesiąca! Na podium zaskoczenie.

Jaka będzie wiosna 2023? [PROGNOZA]

Przebrnęliśmy przez styczeń 2023 i wydawało się, że wiosna jest już za rogiem. Tymczasem luty 2023 ma być bardzo mroźny, a marzec po prostu zimny. Wiosna rozpoczyna się 20 marca, ale minie trochę czasu zanim pogoda dogoni kalendarz i za oknami zrobi się pogodnie. Święta wielkanocne na pewno upłyną pod znakiem pięknej pogody i wysokich temperatur sięgających nawet 15 stopni Celsjusza. Jeszcze cieplej zrobi się po 25 kwietnia, kiedy na termometrach będą nawet 23 stopnie Celsjusza. Długoterminowa prognoza pogody 2023 pokazuje również, jaka będzie majówka. Według najnowszych modeli pogodowych niebo ma być zachmurzone, a temperatury będą sięgać od 16 stopni Celsjusza na południu i północy, 18 stopni w centrum i 21 stopni Celsjusza na zachodzie.

Dziewczyna Mini Majka ma duże kłopoty?! Internauci straszą ją OGROMNĄ karą finansową!

Sonda
Czy czekasz na wiosnę 2023 i ciepłe dni?

Filip Rudanacja z Radia ESKA rozmawia ze znaną pisarką o związkach, przyjaźni damsko-męskiej i seksie.

Posłuchaj nowego podcastu Gabrieli Gargaś!

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE