Dziewczyna Mini Majka ma duże kłopoty?! Internauci straszą ją OGROMNĄ karą finansową!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: MOJA OPERACJA PIERSI / Paulina Kozłowska Dziewczyna Mini Majka ma duże kłopoty?! Internauci straszą ją OGROMNĄ karą finansową!

Dziewczyna Mini Majka ma duże kłopoty?! Internauci straszą ją OGROMNĄ karą finansową!

2023-02-06 11:26

Dziewczyna Mini Majka zdecydowała się powiększyć piersi. Trudny zabieg miał miejsce w połowie stycznia 2023 w czeskiej Pradze i sama zainteresowana jest zachwycona efektami. Prawie trzy tygodnie po operacji postanowiła opowiedzieć o tym, co działo się przed, w trakcie i po. Według internautów popełniła przy tym duży błąd, a co najgorsze miała złamać prawo! O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Paulina Kozłowska - operacja

Dziewczyna Mini Majka naraziła się internautom, którzy nie śledzą jej kariery. Influecerka z pewnością się tym nie przejmuje, ale najgorzej, bo być może podpadła również polskiemu urzędowi. Wszystko to za sprawą akcji reklamowej medycyny estetycznej. O co dokładnie chodzi? Paulina Kozłowska powiększyła biust, czym chwaliła się w swoich mediach społecznościowych. Co ciekawe wrzucała głównie InstaStories, a nie standardowe posty generujące większe zasięgi. Zapewne zdawała sobie sprawę, że jest to dość ryzykowne i UOKiK może się temu przyjrzeć. Po tym, gdy wrzuciła do sieci filmik z reakcją na operację, opublikowała blisko 19-minutową relację. Partnerka członka Ekipy Friza bardzo dokładnie wyjaśniła, na czym polegał zabieg, jak musiała się do niego przygotować, a także jakie efekty uboczne mogły jej towarzyszyć. Opowiedziała bardzo dokładnie, jak wyglądała współpraca z firmą, która załatwiła za nią wszelkie formalności.

Wersow rozstała się z Frizem. Fani wspominają SMUTNĄ sytuację

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Paulina Kozłowska - operacja

Paulina Kozłowska w filmie zatytułowanym Moja Operacja Piersi wyjaśniła, jak wyglądała jej współpraca z firmą organizującą turystykę medyczną w Polsce. W samych superlatywach przedstawiła organizację wyjazdu, pobyt w klinice i zachwycała się, że o nic nie musiała się martwić. Fani są zadowoleni, że gwiazda realizuje swoje marzenia, a pozostali internauci wyczuwają duże kłopoty dziewczyny Mini Majka. Wrzucając taki materiał na swój kanał mogła złamać prawo. Zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022, która obowiązuje od 1 stycznia 2023, influencerzy mają zakaz reklamowania wszystkich implantowalnych wyrobów. Powinna robić to wyłącznie osoba z wykształceniem medycznym, czyli lekarz.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo opinii, że influencerka złamała prawo i grozi jej wysoka kara finansowa, sięgająca nawet 2 miliony złotych. Choć realnie, to mało prawdopodobne, by Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zdecydował się kiedykolwiek wystawić taki mandat. W komentarzach pojawiły się opinie:

  • Mam nadzieję, że UOKiK chętnie obejrzy ten film i reklamę operacji. Pozdrawiam! - napisał jeden z internautów;
  • Paulina wiesz ze zmieniły się przepisy I jest zakaz promowania medycyny estetycznej od 1.01.2023 I podlega to karze do 2mln zł - brzmi komentarz;
  • Paulina a ty wiesz, że od stycznia wszedł zakaz promowania, wszelkich zabiegów i operacji - czytamy;

Różnica jest jednak taka, że Paulina Kozłowska przedstawiła swój punkt widzenia i swoje odczucia w związku z operacją. Nie zachwaliła, że jest to zabieg, który poleca każdemu, więc raczej nie ma tu znamion złamania prawa. Na początku stycznia 2023 podobną relację z operacji BBL wrzuciła do sieci Fagata. Internauci również straszyli ją ogromną karą finansową za reklamowanie zabiegu medycznego. Ostatecznie sprawa ucichła.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE