Kelly Family - kim są te gwiazdy? Piosenki i teledyski

2017-05-04 12:31
Kim są Kelly Family?
Autor: Fot. mat. prasowe/ Zespół wrócił po 12 latach

Kelly Family gościem specjalnym Idola. Zespół, który wrócił na scenę po 12 latach nieobecności wystąpi jako gość specjalny show!

Kelly Family w Polsce wystąpili na początku maja 2017. Zespół pojawił się jako gość specjalny w Idolu. Podczas muzycznego show usłyszeliśmy najnowszy singiel zespołu zatytułowany Nanana, ale to nie wszystko! Grupa zaśpiewała jeszcze jedną piosenkę – niespodziankę. Z pewnością ucieszy ona najbardziej zagorzałych fanów zespołu. Zespół został też zaproszony do Dzień Dobry TVN.

Kim są Kelly Family?

Kelly Family to jedna z najpopularniejszych muzycznych rodzin na świecie. Amerykańsko-europejski zespół gra głównie muzykę pop, rock oraz folk. W latach 90. ich piosenki gościły na szczytach list przebojów, a albumy sprzedawały się w rekordowym nakładzie. Najbardziej znanym przebojem muzykalnej rodziny była ballada An Angel. W 2017 roku zespół ogłosił wielki powrót, a na rynku ukazała się kolejna płyta grupy "We Got Love". To z niej pochodzi utwór Nanana.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze