Kazimierz Górecki faworytem w The Voice Senior. Jego występ porwał trenerów

Kazimierz Górecki
Autor: YouTube/The Voice of Poland

Druga edycja programu The Voice Senior trwa w najlepsze. W ostatnim odcinku prawdziwą gwiazdą był bez wątpienia Kazimierz Górecki, który zachwycił swoją interpretacją wielkiego hitu New York, New York. Wykonanie porwało trenerów na tyle, że dołączyli do uczestnika na scenie. Widzowie nie mają wątpliwości, że pan Kazimierz może wygrać program.

The Voice Senior - Kazimierz Górecki ma szansę na zwycięstwo? Takiego zdania są widzowie programu, którego druga edycja jest emitowana na antenie telewizyjnej Dwójki. Po zakończeniu The Voice of Poland Telewizja Polska rozpoczęła emisję kolejnej odsłony muzycznego show, w którym poszukiwani są świetnie śpiewający seniorzy. W ostatnim odcinku serca telewidzów skradł Kazimierz Górecki, który w brawurowy sposób wykonał doskonale znany wszystkim hit New York, New York. Wykonanie uczestnika było do tego stopnia wyjątkowe, że w jego stronę odwrócili się wszyscy trenerzy. Co więcej, Witold Paszt i Andrzej Piaseczny zdecydowali się na dołączenie do pana Kazimierza i zaśpiewanie wspólnie z nim. Chwilę później na scenie pojawiły się też Alicja Majewska i Izabela Trojanowska. Kazimierz Górecki zdecydował, że chce kontynuować swoją przygodę z programem u boku wykonawczyni hitów Odkryjemy miłość nieznaną i Być kobietą. Widzowie nie mają wątpliwości, że Alicja Majewska może mieć teraz w swoim składzie zwycięzcę programu.

The Voice Senior 2 - Andrzej Pawłowski uczestnikiem show! Jego piosenkę śpiewała Kayah

The Voice Senior - Kazimierz Górecki

Chociaż New York, New York to jeden z najczęściej coverowanych utworów, to Kazimierzowi Góreckiemu udało się zaśpiewać go w taki sposób, że trenerzy nie mieli wątpliwości, iż stoi przed nimi wyjątkowo utalentowany wokalista. Głosem seniora zachwycili się również widzowie i internauci, którzy twierdzą, że ma on wielkie szanse na zwycięstwo.

- Wow!!! Niesamowity wokal - uważam, że to może być kolejny kandydat na finał! 🔥😀

- Super, pięknie, itd. Finał pewny. Ta edycja ma wysoki poziom. Gratulacje Voice - piszą pod występem.

Kolejny odcinek drugiej edycji The Voice Senior już w sobotę.

Najnowsze