Katy Perry mknie przez autostradę miłości! Piosenka Harleys in Hawaii HITEM jesieni?!

2019-10-17 11:46 RW
Katy Perry mknie przez autostradę miłości! Piosenka Harleys in Hawaii HITEM jesieni?!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Katy Perry mknie przez autostradę miłości! Piosenka Harleys in Hawaii HITEM jesieni!

Harleys in Hawaii to najnowszy singiel, pod którym podpisuje się Katy Perry. Artystkę przy tworzeniu kawałka wspomagał m.in. Charlie Puth. To następca dobrze przyjętych singli Small Talk oraz Never Really Over. Jak brzmi nowa Katy Perry? Przekonajcie się sami i obejrzyjcie teledysk - na ESKA.pl.

Nowości Muzyczne 2019: Katy Perry mknie przez autostradę w kształcie serca w swojej nowej piosence Harleys in Hawaii. Do kawałka powstał wakacyjny teledysk w reżyserii studia Manson z Barcelony. Zdjęcia zrealizowano na Hawajach. Katy napisała Harleys in Hawaii wspólnie z Charlie Puthem, Johanem Carlssonem i Jacobem Kasherem Hindlinem - czyli z ekipą, z którą stworzyła Small Talk. Carlsson i Puth odpowiadają również za produkcję.

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Katy Perry - piosenka Harleys In Hawaii

Harleys in Hawaii to następca świetnie przyjętych singli Small Talk oraz Never Really Over. Po wydaniu tych dwóch singli, dziennikarze magazynu Billboard napisali: Katy robi teraz najbardziej ekscytującą muzykę od lat! Zaledwie w ciągu kilku miesięcy kompletnie przeobraziła oczekiwania na swój kolejny projekt pośród wielbicieli popu. Trudno się z tym nie zgodzić. Przekonajcie się sami słuchając Harleys In Hawaii i oglądając wciągający teledysk już teraz - na ESKA.pl!

Katy Perry debiutowała w Capital Records krążkiem One of the Boys (2008). Status światowej gwiazdy umocniła kolejnym albumem Teenage Dream (2010). Dzięki utworom promującym to wydawnictwo, artystka wyrównała rekord Michaela Jacksona w liczbie singli numer 1 z jednego albumu w zestawieniu Billboard Hot 100 (California Gurls, Teenage Dream, Firework, E.T. i Last Friday Night).

PRISM (2013) zadebiutował na szczycie list sprzedaży iTunes w ponad stu krajach i sprzedał się w nakładzie przekraczającym 12,5 mln egzemplarzy na całym świecie. Single Roar, Firework i Dark Horse pojedynczo przekroczyły liczbę 10 mln streamów i sprzedanych egzemplarzy. Perry została pierwszą artystką z trzema wyróżnieniami RIAA Digital Single Diamond Awards. Katy to także jedna z pięciu gwiazd muzyki, która przekroczyła 100 mln egzemplarzy sprzedaży cyfrowej, jak również pierwsza artystka Capitol Records, która dołączyła do elitarnego klubu RIAA 100 Million Ceritfied Songs.

Czwarty album artystki, WITNESS, zadebiutował na szczycie Billboard Top 200 oraz 1. miejscu iTunes w 46 krajach. Singiel Chained To The Rhythm zgromadził ponad miliard streamów i zapewnił Katy status najpopularniejszej wokalistki na VEVO. Liczba streamów całego katalogu gwiazdy przekracza 30 miliardów.

Najnowsze